Spice Girls i Backstreet Boys powrócą w 2016 roku?

Dwie najpopularniejsze grupy pop w historii muzyki planują wielki powrót. Być może już w 2016 roku Spice Girls i Backstreet Boys zagrają wspólne koncerty. 

Zespół Spice Girls w przyszłym roku świętować będzie 20-lecie wydania singla „Wannabe”. To właśnie ta piosenka przyniosła grupie największą popularność i sprawiła, że przez kilka lat jej przeboje królowały na listach przebojów.

Mel B, Mel C, Emmy Bunton, Geri Halliwell i Victoria Beckham w 2000 roku postanowiły rozwiązać zespół, jednak istnieje szansa, że w 2016 roku ponownie zobaczymy wokalistki na scenie. Podobno trwają negocjacje, by Spice Girls wyruszył w trasę koncertową wraz z amerykański boysbandem Backstreet Boys, który również był popularny w latach 90.

Według wokalisty Backstreet Boys AJ-a McLeana:

"

Pomysł o trasie ze Spice Girls pojawia się od półtorej roku i wciąż nad nim dyskutujemy. 

"

Wspólne koncerty miałyby odbyć się w Stanach Zjednoczonych. To ważne dla Spice Girls, bo akurat w USA ich sukces nie był tak duży. 

"

Były popularne, ale ich sukces nie trwał długo. Połączenie sił z innym zespołem pomoże im zgromadzić większą publiczność.  "

Nie wiadomo jeszcze, czy na powrót do Spice Girls zdecyduje się Victoria Beckham, która od kilku lat zajmuje się projektowaniem mody. Według Mel B powrót Spice Girls nastąpi, ale tylko w pełnym składzie.

"

Victoria jest moją przyjaciółką. Kocham ją. Jeżeli mamy wrócić, zrobimy to razem.  "

Czekacie na wielki powrót obu zespołów?

Więcej: