Katy Perry prezentuje świąteczną piosenkę!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wielu muzyków zaczyna pracować nad corocznymi hitami na Gwiazdkę. Swój okolicznościowy utwór zaprezentowała już Katy Perry. 

„Every Day Is A Holiday” to najnowsza piosenka artystki. Nagrała ją w ramach świątecznej kampanii dla H&M, a w pracy nad utworem i teledyskiem brali udział także Sarah Hudson, Hal Rriston, Dr. Luke i Duke Dumont. 

W klipie promującym świąteczną kolekcję ubrań nie brakuje bożonarodzeniowych akcentów, takich jak prezenty, mikołaje czy pierniki. Katy Perry z niezwykłą gracją wciela się w rolę ułożonej śnieżynki lub niegrzecznego elfa. Zobaczcie sami!

Nowy utwór Katy Perry powstał po dłuższej przerwie w twórczości artystki. Ostatnią płytę „Prism” wydała w październiku 2013 roku.

Wokalistka kilka miesięcy temu oficjalnie ogłosiła, że pracuje nad nową płytą, która zostanie wydana w 2016 r. Piąty album Perry ma być powrotem do jej muzycznych początków.

Przeboje na Boże Narodzenie 2015

Po raz pierwszy w 2015 roku bożonarodzeniowy utwór zaprezentowała Kylie Minogue.

W połowie listopada 2015 roku pojawiła się w sieci piosenka „It's The Most Wonderful Time Of The Year”, która zapowiada świąteczną płytę australijskiej gwiazdy.  

Lubicie świąteczne piosenki?

Radio ZET/KM

Więcej: