Szymon Chodyniecki zaprezentował płytę "Przeciwności" w Radiu ZET [WIDEO]

Szymon Chodyniecki zaprezentował debiutancką płytę w ZET na Punkcie Muzyki! Album "Przeciwności" z takimi hitami, jak "Sam Na Sam" oraz "Z Całych Sił zaliczył oficjalną premierę w Radiu ZET.

Debiutancki album Szymona Chodynieckiego powstawał przez wiele miesięcy w kilku studiach nagraniowych na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Poniżej możecie posłuchać utworu z płyty artysty "Wyłącz Stres". Kawałek został udostępniony na oficjalnym kanale VEVO Szymona jeszcze przed premierą albumu.

Fani artysty musieli długo czekać na jego solowy album. Od premiery pierwszego singla minął ponad rok. W ciągu roku Szymon Chodyniecki intensywnie pracował nad kolejnymi piosenkami, sukcesywnie prezentując słuchaczom kolejne utwory. Wszystkie zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, o czym świadczą chociażby milionowe wyświetlenia teledysków na YouTube. Na płycie znalazł się wspomniany wcześniej  popowy numer „Sam na sam”, czyli największy hit Chodynieckiego. Singiel uzyskał już status potrójnej Platyny.

Obok niego znalazły się również – nowoczesny, pełen werwy „Drogowskaz”, optymistyczno-taneczny „Z całych sił” i kameralno-liryczna impresja „Cicho”. Pod względem przebojowości album Chodynieckiego to muzyczny pewniak!

W ostatnich miesiącach Szymon miał również szansę zaprezentować się szerszej publiczności wykonując swoje piosenki na żywo. Na SuperHit Festiwal w Sopocie wykonał „Sam na sam”, na Festiwalu w Opolu z piosenką „Z całych sił” walczył w konkursie SuperPremiery. „Z całych sił” wystąpił również na gali Eska Music Awards!

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: