Słuchaj
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Joanna Komolka
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski
Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls! [ZDJĘCIA]

10.01.2018 12:10

Muzyka brytyjskiej grupy zrobiła furorę w latach dziewięćdziesiątych, a jej członkinie stały się idolkami ludzi na całym świecie. Od tamtej pory minęło jednak już sporo czasu. Spicetki rozeszły się, poszły w swoje strony i skupiły się na własnych karierach. Jesteś ciekaw, jak wyglądają dziś? Zobacz zdjęcia!

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls! [ZDJĘCIA]

fot. ons.pl

Zagłosuj

Twoja ulubiona Spicetka to:

Spice Girls to prawdziwy muzyczny fenomen późnych lat dziewięćdziesiątych. Wielu Brytyjczyków porównywało popularność girlsbandu do czasów Beatlemanii, kiedy w latach sześćdziesiątych panował szał na kultowy zespół z Liverpoolu.

Brytyjska formacja to dziś jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Grupa sprzedała ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.

Zespół zawiesił działalność na początku XXI wieku, ale nie obyło się bez krótkich powrotów. Grupa zaprezentowała dziesięć lat temu nowy singiel i kompilację z największymi przebojami, a w 2012 roku dziewczyny pojawiły się razem na scenie w trakcie ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Coraz częściej mówi się dziś o kolejnym powrocie Spice Girls. Być może jeszcze w tym roku girlsband zaprezentuje fanom zupełnie nową płytą.

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK