Pracownicy zoo sparodiowali teledysk Taylor Swift!

Pracownicy jednego z amerykańskich ogrodów zoologicznych postanowili sparodiować najnowszy teledysk Taylor Swift. W klipie do utworu „Wildest Dreams” piosenkarka wystąpiła na afrykańskim safari. 

Pracownicy Columbus Zoo w Stanach Zjednoczonych postanowili nakręcić alternatywną wersję teledysku Taylor Swift. W oryginalnym klipie do piosenki „Wildest Dreams” obok wokalistki wystąpił Scott Eastwood, który jest synem słynnego aktora Clinta Eastwooda. W video pojawiają się dzikie zwierzęta, m.in. lwy i żyrafy. 

KUP bilety na koncert Madonny! 

Parodia teledysku Taylor Swift

Parodia teledysku trwa zaledwie minutę, ale w doskonały sposób naśladuje wersję oryginalną. Pracownicy mają nadzieję, że w ten sposób zachęcą Taylor Swift do wizyty w zoo. Piosenkarka wkrótce odwiedzi Columbus w ramach trasy koncertowej. 

- Pracuję tu od 37 lat. Czy mogłabyś tu przyjechać, żeby te dziewczyny w końcu przestały mnie męczyć? Wiem, że byłaś w Afryce, żeby nakręcić jeden z teledysków. Dlatego myślę, że polubisz też nasze zoo - mówi na końcu video emerytowany dyrektor placówki Jack Hanna.

Która wersja Wam się bardziej podoba?

Źródło: billboard.com

Więcej: