Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kultowy kawałek „Oprócz” Golden Life doczekał się teledysku po 24 latach [WIDEO]

28.09.2017 10:07

Jak pokazuje zespół Golden Life, nigdy nie jest za późno na premierę teledysku. Utwór „Oprócz” Marka Jackowskiego, który w latach dziewięćdziesiątych nagrała grupa, został wielkim przebojem i zapisał się na stałe w historii polskiej muzyki. Dziś – 24 lat później – możemy w końcu podziwiać oficjalny klip.

Kultowy kawałek „Oprócz” Golden Life doczekał się teledysku po 24 latach [WIDEO] fot. Youtube (Agencja VIP)

Pierwotną wersję „Oprócz błękitnego nieba” z 1979 roku stworzył Marek Jackowski z zespołem Maanam. Kilkanaście lat później własne wykonanie zaprezentowali muzycy z Golden Life, które stało się wielkim przebojem lat dziewięćdziesiątych.

Zespół obchodzi w tym roku swoje 30-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji w sklepach pojawiły się dwa wydawnictwa – nowa płyta „Siedem” i reedycja słynnego krążka „Efil Ned Log” z 1993 roku.

W ramach okrągłego jubileuszu grupa postanowiła także zaprezentować po 24 latach oficjalny teledysk do hitu „Oprócz”. Do udziału w wideoklipie, muzycy zaprosili przyjaciół i sympatyków zespołu, m. in. wokalistkę Anię MoMo Ołdak, dziennikarza radiowego Pawła Jawora, Miss Egzotica Divine Kitenge Martyńską, czołową polską perkusjonistkę Annę Patynek, tancerkę Suzie Pacałowską i wielu innych.

RadioZET.pl/PK

Oceń