Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czegoś takiego dawno nie widziałeś! Szalony teledysk od Maroon 5 [WIDEO]

28.09.2017 16:56

W ostatnich latach Amerykanie tworzą przebój za przebojem. Grupa z Adamem Levinem na czele pracuje obecnie nad materiałem na swój kolejny album, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie najnowszy teledysk Maroon 5 do singla „What Lovers Do”. Tak zakręconego klipu zespół chyba jeszcze nie miał.

Czegoś takiego dawno nie widziałeś! Szalony teledysk od Maroon 5 [WIDEO] fot. Youtube (Maroon5VEVO)

Electropopowe „What Lovers Do” to trzeci singiel z nadchodzącego krążka Maroon 5. Zespół podzielił się już wcześniej utworami „Don’t Wanna Know” i „Cold”, w których pojawiają się amerykańscy raperzy Kendrick Lamar i Future. Tytuł i pełna tracklista nowego albumu pozostają na ten moment nieznane. Płyta pojawi się w sklepach najprawdopodobniej w listopadzie.

W „What Lovers Do” gościnnie występuje SZA, amerykańska wokalistka łącząca muzykę R&B z alternatywnymi elementami. Jej brzmienie to mieszanka minimalistycznego rhythm and blues, soulu i hip-hopu. W czerwcu wydała swój debiutancki album „Ctrl”, który spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych.

26-letnia artystka zagra po raz pierwszy w Polsce już 16 listopada. SZA wystąpi przed koncertem Brysona Tillera w warszawskim klubie Progresja.

Maroon 5 i hit za hitem

Swój debiutancki album „Songs About Jane” wydali 15 lat temu. Fani niemal natychmiast pokochali takie utwory jak „This Love”, „She Will Be Loved” czy „Sunday Morning”, a pierwsza płyta rozeszła się w milionach egzemplarzy. W 2007 roku zaprezentowali światu krążek „It Won't Be Soon Before Long”, z którego pochodzi chociażby przebój „Makes Me Wonder”.

Kolejne albumy Maroon 5, czyli „Hands All Over”, „Overexposed” oraz „V”, przyniosły już nieco inną muzykę. Zespół zmienił brzmienie i zaczął tworzyć muzykę bardziej popową, idealną do radia. Przyniosło im to przeboje: „Moves Like Jagger”, „Payphone”, „One More Night”, „Animals” czy „Sugar”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi