Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sabina zaśpiewała przebój Beyoncé. Czy to najlepszy występ w The Voice of Poland 8? [WIDEO]

30.10.2017 12:43

Utwory amerykańskiej gwiazdy nie należą do najłatwiejszych do zaśpiewania. W trakcie Nokautów Sabina Mustaeva postanowiła zmierzyć się z hitem „Halo”. Występ przyniósł jej awans do odcinków na żywo i zachwyt internautów. Czy to był najlepszy występ ósmej edycji The Voice of Poland?

Sabina zaśpiewała przebój Beyoncé. Czy to najlepszy występ w The Voice of Poland 8? [WIDEO] fot. Youtube (The Voice of Poland)
Zagłosuj

Czy to był najlepszy występ ósmej edycji The Voice of Poland?

Mimo bardzo młodego wieku, Sabina Mustaeva może pochwalić się już sporymi umiejętnościami. 17-latka dorastała w środowisku muzycznym. To nie pierwszy raz, kiedy widzowie i internauci zachwycili się talentem dziewczyny pochodzącej z Uzbekistanu. W 2015 roku Sabina wygrała drugą edycję rosyjskiego The Voice Kids.

Zdobyte tam doświadczenie dziewczyna wykorzystuje obecnie w ósmej edycji The Voice of Poland. W trakcie zeszłotygodniowych Nokautów zaprezentowała swoją wersję wielkiego przeboju Beyoncé „Halo” z 2009 roku.

Wykonanie zachwyciło jurorów, widzów i internautów. Sabinie udało się bez większych problemów dostać do kolejnego etapu programu, czyli odcinków na żywo. 17-latka znalazła się w czteroosobowej drużynie Tomsona i Barona.

W sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy na temat występu Mustaevy. Wielu widzów uważa, że dziewczyna jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa.

- Miałam ciarki, myślałam że nikt tego nie potrafi tak z miłością zaśpiewać jak Beyoncé. Wiele jest osób, które śpiewało dobrze tę piosenkę, ale byli poza treścią. Ona ma taką dojrzałość, że zrozumiała, o co chodzi w tej piosence. Serdecznie podziwiam, szacunek naprawdę! – napisała jedna z zachwyconych internautek.

Który z trenerów ma najlepszą drużynę? [SONDA]

Emocjonujący etap Nokautów za nami. Trenerzy musieli podjąć ostateczne decyzje i wybrać uczestników do swoich czteroosobowych drużyn. W odcinkach na żywo usłyszymy tylko dwanaście osób. Który trener ma najlepszą drużynę tuż przed odcinkami na żywo? Zagłosuj w naszej sondzie!

RadioZET.pl/PK

Oceń