Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Thirty Seconds To Mars wracają do Polski. Zespół wystąpi w Łodzi!

06.10.2017 10:25

Jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów właśnie ogłosił swoje kolejne europejskie tournée. Na trasie koncertowej nie mogło zabraknąć także Polski – Thirty Seconds To Mars wystąpią 18 kwietnia 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia.

Thirty Seconds To Mars wracają do Polski. Zespół wystąpi w Łodzi! fot. mat. prasowe

Wielka europejska trasa amerykańskiej formacji odbędzie się w marcu, kwietniu i maju 2018 roku. Polski koncert zaplanowano na 18 kwietnia 2018 roku.

Bilety na wydarzenie w Łodzi w cenach od 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od środy, 11 października, od 10:00 do 22:00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy 13 października o 9:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik.

łódź fot. mat. prasowe

Wejściówki na europejską trasę koncertową pojawią się w sprzedaży od 13 października od 9:00 czasu lokalnego na stronie www.thirtysecondstomars.com. Pakiety VIP na dostępne będą wyłącznie poprzez stronę Adventures In Wonderland.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertów, produkcji i supportu zespół ogłosi w późniejszym terminie.

15 milionów sprzedanych płyt i wielkie sukcesy koncertowe

Koncerty Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, cieszą się ogromną popularnością w wielu krajach. Zespół, którego początki sięgają 1998 roku, wyprzedaje od wielu lat areny i stadiony na całym świecie.

Muzycy mogą pochwalić się wyjątkowym rekordem Guinnessa – ich tournée „Into the Wild Tour” (2010-2011) to najdłuższa trasa koncertowa w historii. Formacja zagrała wtedy łącznie ponad 300 koncertów.

Thirty Seconds to Mars nagrali cztery studyjne albumy, które sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Grupa z Leto na czele pracuje aktualnie nad kolejnym wydawnictwem. Promuje je nowy singiel „Walk on Water”.

Zespół został właśnie nominowany do MTV European Music Awards – gala odbędzie się 12 listopada tego roku.

RadioZET.pl/PK