Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wiz Khalifa gwiazdą Kraków Live Festival 2017. Kiedy wystąpi? [BILETY]

14.04.2017 13:25
Wiz Khalifa na Kraków Live Festival fot. ons.pl

W skrócie

Wiz Khalifa na Kraków Live Festival 2017! Kiedy koncert i w jakiej cenie BILETY na ten dzień festiwalu? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Wiz Khalifa w line-upie Kraków Live Festival 2017. Właśnie ogłoszono, że obok Lany del Rey, Ellie Goulding i Alt-J, kolejnym artystą będzie właśnie ten amerykański raper. Kiedy wystąpi i w jakiej cenie są bilety na ten dzień festiwalu?

Wiz Khalifa gwiazdą drugiego dnia Kraków Live Festival 2017

Live Festival odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia w Krakowie, a Wiz Khalifa wystąpi drugiego dnia festiwalu - w sobotę. Czy zagra "Gang Up" z filmu "Szybcy i wściekli"? A może zaprezentuje nieco materiału z nadchodzącego albumu "Rolling Papers 2"? O tym przekonamy się wkrótce.

Kraków Live Festival 2017: BILETY

Wejściówki na KLF 2017 już są w sprzedaży. Do nabycia karnety na cały festiwal, jak i bilety jednodniowe. Jeszcze do 6. sierpnia kupić je można w cenach: karnet na 2 dni - 359 zł i 199 zł za  bilet jednodniowy.

Pamiętajcie, że bilety na Kraków Life Festival 2017 dostępne są do wyczerpania zapasów. Jeśli chcecie zobaczyć koncert Wiza Khalify na żywo, to nie czekajcie z zakupem wejściówki!

RadioZET.pl/SA

Oceń