Zayn Malik śpiewa o seksie i mówi o swojej muzyce

Na ten teledysk czekało sporo osób. Zayn Malik w końcu opublikował swój solowy kawałek „Pillowtalk”. Wokalista udzielił również wywiadu na dzień przed premierą klipu.

W sieci pojawiła się nie tylko piosenka, ale również teledysk do niej. Jak widać, Zayn Malik stwierdził, że nie ma na co czekać.

W wywiadach poprzedzających premierę klipu, Malik podkreślił, że będzie on „czysty, brudny i surowy”. Chyba mu się udało osiągnąć dokładnie taki efekt. Obok Zayna w teledysku widzimy modelkę Gigi Hadid, która prywatnie jest dziewczyną Brytyjczyka, więc o gorącą atmosferę nie trudno! Przekonajcie się sami:

Od jego odejścia z One Direction minął już prawie rok, ale fani brytyjskiej grupy nadal nie mogą o tym zapomnieć. Zayn najwidoczniej postanowił skorzystać z tego, że świat nadal o nim pamięta i jak najszybciej opublikować nie tylko nowy kawałek, ale też klip do niej.

„Pillowtalk” to piosenka o seksie, której celem jest pokazanie nam, jak gorący jest związek Zayna i Gigi. Brytyjczyk zmienił nawet trochę image przed nakręceniem klipu i przefarbował włosy na blond.

Cała prawda o 1D

Na parę godzin przed pojawieniem się klipu w sieci, Zayn rozmawiał o swojej twórczości z dziennikarzem radia Beats1. Wokalista przyznał, że sam kierował całą produkcją klipu. Malik wyznał też, że wreszcie mógł zrobić coś z czego jest dumny i sam nad tym pracował. Było to dla niego niezwykle wyzwalające uczucie.

- Zrobiłem to, więc jeśli Tobie się to nie podoba, to ok. Mi się ten kawałek podoba, więc gów*no mnie to obchodzi - przyznał Malik, zadowolony z efektu, który osiągnął. 

Brytyjczyk ogłosił, że jego solowy album zatytułowany będzie „Mind of Mine”. Znajdziemy na nim 17 albo 18 piosenek. Premiera albumu zaplanowana jest na 25 marca 2016, czyli dokładnie rok po ogłoszeniu swojej decyzji o odejściu z One Direction. 

W sieci pojawił się również najprawdopodobniej ostatni klip grupy One Direction. Nowego materiału na pewno nie zobaczymy w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Brytyjczycy rozpoczęli właśnie zasłużone wakacje. Postanowili jednak wycisnąć jeszcze parę łez i stworzyli klip do kawałka „History”, w którym zrobili mały przegląd najfajniejszych i najbardziej wzruszających momentów z historii grupy.

Radio ZET/MR

Więcej: