RED BULL TOUR BUS z Dawidem Podsiadło: Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

7 wyjątkowych koncertów na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach, a to w zaledwie 3 tygodnie. Dawid Podsiadło wraz z zespołem udowodnili, że są w rewelacyjnej koncertowej formie. Zobacz klip, który powstał podczas trasy.

Red Bull Tour Bus gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, czy Sokół. Kontynuując tradycję wyjątkowych koncertów, w tym roku na jego dachu wystąpił artysta o wyjątkowej charyzmie, jedna z największych gwiazd polskiej muzyki - Dawid Podsiadło. O tym, jakie miasta znalazły się na trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło zadecydowali internauci podczas głosowania. Miastami, które zdobyły największą liczbę głosów, i które tym samym odwiedził Red Bull Tour Bus były:  

W tych miejscach Dawid zagrał wyjątkowe koncerty, które zgromadziły liczną publiczność. Na wszystkich nie mogło zabraknąć słuchaczy Radia ZET, którzy wygrali możliwość spotkania się z Dawidem Podsiadło twarzą w twarz! Szczęśliwym zwycięzcom i wokaliście towarzyszył nieustannie Marcin Wojciechowski –gospodarz programu ZET na Punkcie Muzyki i prowadzący wszystkie koncerty Red Bull Tour Bus.

Dawid podsumował trasę słowami:

"

Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera - aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem. "

Zobacz WIDEO

Więcej: