Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzięki aplikacji można wybrać składniki kanapki w McDonald’s

25.04.2017 15:18

McDonald’s może zrobić dla Ciebie dokładnie taką kanapkę, jakiej w danej chwili potrzebujesz – w placówkach w całej Polsce można samemu wybierać składniki, jakie znajdą się w zamawianym burgerze.

Dzięki aplikacji można wybrać składniki kanapki w McDonald’s

fot. zrzut ekranu

Sieć podkreśla, że taka możliwość jest już dostępna w niemal każdej restauracji McDonald’s w naszym kraju – wystarczy skorzystać z aplikacji dostępnej na dotykowym ekranie.

Działanie programu jest bardzo proste – wyświetlana jest lista składników podstawowych i dodatkowych. Można je dodawać do woli, można także usuwać, co może ucieszyć klientów, którzy nie gustują w którymś z dodawanych domyślnie składników.

- Zmieniliśmy system obsługi i funkcjonowania restauracyjnej kuchni. Teraz produkty są przygotowywane pod konkretne zamówienie gości. Otworzyło nam to drogę ku spersonalizowanemu McDonald’s przyszłości. Dziś na tej drodze zrobiliśmy istotny krok – chwali się Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska

Wybieranie składników na własną wersją kanapki można przećwiczyć na stronie internetowej McDonald’s. Tak przygotowanego zestawu nie można jednak zamówić do domu.

W Polsce wciąż czekamy jeszcze na możliwość zamawiania kanapek w McDonald’s za pośrednictwem smartfona – z takiej wygody mogą już się cieszyć mieszkańcy USA.

Zagłosuj

Korzystając z aplikacji do tworzenia kanapek w McDonald's:

RadioZET.pl/MT