Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fotograf Nokii przypadkiem ujawnił kolejnego smartfona - Nokię 9

18.05.2017 14:26

Na rynku jeszcze nie zdążyły zadebiutować pierwsze smartfony po powrocie Nokii, a już wiemy nieco więcej na temat kolejnych modeli.

Fotograf Nokii przypadkiem ujawnił kolejnego smartfona - Nokię 9

Nokia 9 ma rzekomo działać na najmocniejszym obecnie procesorze mobilnym na rynku - Snapdragonie 835. Do tego Nokia ma dołączyć naprawdę sporą ilość pamięci - 4 lub 6 GB, co pozwoli na bezproblemową pracę wielozadaniową.

Przypadkiem do sieci trafił film promujący 4 nowe urządzenia marki Nokia. Ale na rynku są dopiero 3 smartfony tej firmy. Czwartym więc musi być jeszcze niezapowiedziana Nokia 9, która ma być flagowym urządzeniem tej marki.

Materiał wideo został przedwcześnie udostępniony przez wieloletniego fotografa pracującego dla Nokii, a więc możemy ufać prawdziwości materiału. Internauci byli na tyle szybcy, że wykonali kopie materiału wideo i teraz można go obejrzeć w całości.

Zgodnie ze wcześniejszymi spekulacjami urządzenie będzie wyposażone w podwójny aparat główny. Pozwoli to na szereg usprawnień w kwestii wykonywania zdjęć, lecz jeszcze nie mieliśmy okazji do sprawdzenia w jaki sposób producent zamierza to wykorzystać.

nokia 9

Na wizualizacji Nokia 9 wydaje się nie mieć miejsca na skaner linii papilarnych - oznacza to więc, że albo go nie posiada - albo został wbudowany w wyświetlacz, co byłoby bardzo atrakcyjną nowością na rynku, której nie posiada jeszcze konkurencja.

Zagłosuj

Podobają Ci się nowe Nokie?

RadioZet.pl/AM