Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gry na smartfona w niskich cenach w akcji charytatywnej

18.04.2017 15:48

Jeśli chcecie nieco się rozerwać w podróży lub domowym zaciszu podczas gry na urządzeniu mobilnym - Humble Bundle przygotowało kolejną paczkę gier do kupienia w atrakcyjnie cenie.

Gry na smartfona w niskich cenach w akcji charytatywnej

fot. Humble Bundle

Kupując pakiet gier na Humble Bundle za określoną kwotę możecie nie tyko zgarnąć atrakcyjny pakiet gier mobilnych, lecz również będziecie mogli wskazać jaki procent z wpłaconej kwoty zostanie przekazany jako darowizna dla Electronic Frontier Foundtation - fundacji charytatywnej dbającej o prawa użytkowników w sieci i Child's Play Charity - fundacji, która zapewnia rozrywkę dla chorym dzieciom w szpitalach.

Humble Bundle jak zawsze przygotowało 3 progi darowizn - wpłata odpowiednio wysokiej kwoty daje dostęp do danej grupy gier przeznaczonej na urządzenia mobilne z Androidem.

gry

Wpłacając dowolną kwotę otrzymamy 3 gry - Grim Fandango, Kathy Rain i Machinarium. Wpłata już nieco wyższej kwoty jaką jest 4$ zagwarantuje dostęp do gier z niższego progu plus Her Story, Socrery! 4, Burly Men at Sea. Natomiast wpłacenie 6$ zagwarantuje również gry Lumino City i Samorost 3.

Akcje Humble Mobile Bundle możecie znaleźć w tym miejscu. 

Zagłosuj

Jak często kupujesz gry, filmy lub muzykę na wyprzedażach?

RadioZet.pl/AM