Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hykker Vintage Sound - tani gramofon z Biedronki

08.06.2017 15:53

Z tego gramofonu można korzystać nawet na pikniku – wygląda jak walizka, więc łatwo go przenosić, a jako źródło zasilania może służyć bank energii. 

Hykker Vintage Sound - tani gramofon z Biedronki

fot. RadioZET.pl/MT

Gramofon Hykker Vintage Sound wraca do Biedronki – podobnie jak za pierwszym razem, sprzęt został wyceniony na 159 zł, co jest niską ceną. Jak gramofon polskiego producenta sprawdza się w praktyce?

 

Gramofon Hykker wyposażony jest w półautomatyczny mechanizm odtwarzania płyt winylowych – po przesunięciu ramienia z igłą nad płytę zostaje uruchomiony napęd talerza, który samoczynnie wyłącza się po dotarciu do końca nagrania.

Hykker Vintage Sound odtwarza muzykę przez wbudowane głośniki o mocy 3 W – do gramofonu można także podłączyć zewnętrzne kolumny przez łącze RCA znajdujące się z tyłu obudowy bądź podłączyć słuchawki do gniazda mini jack.

Gramofon potrafi nie tylko odtwarzać płyty winylowe, lecz także zapisywać je w postaci cyfrowej w formacie WAV, który w prosty sposób można przekonwertować do MP3 na komputerze. Pliki tego typu można również odtwarzać na gramofonie po włożeniu do odpowiedniego gniazda zawierającego je pendrive’a lub karty pamięci SD o pojemności maksymalnej 32 GB.

Razem z gramofonem Hykker Vintage Sound do sprzedaży trafił duży, plenerowy głośnik Hykker Outdoor Sound oraz kolekcja 22 płyt winylowych różnych wykonawców – każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oferta obowiązuje od 8 do 21 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Zagłosuj

Jak wolisz słuchać muzyki?

RadioZET.pl/MT