Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Konferencja Microsoftu Build 2017 - czego możemy się spodziewać?

10.05.2017 12:55

10 maja odbędzie się konferencja Microsoftu - Build 2017. Zobaczcie, o czym Microsoft zamierza mówić i czego możemy się dodatkowo spodziewać.

Konferencja Microsoftu Build 2017 - czego możemy się spodziewać?

fot. pexels

Build to coroczne spotkanie Microsoftu z deweloperami tworzącymi oprogramowanie na sprzęty i systemy firmy. Wraz z rozpoczęciem imprezy Microsoft organizuje specjalną konferencję, na której chwali się swoimi osiągnięciami, jak również zapowiada nowości, jakich możemy oczekiwać w przyszłości w ich produktach i usługach - czego więc możemy spodziewać się tym razem?

Microsoft po niedawnej zapowiedzi specjalnej wersji systemu - Windows 10 S umożliwiającej uruchamianie jedynie aplikacji ze specjalnego sklepu, może powiedzieć nieco więcej o możliwościach wykorzystania systemu w biznesie, jak również opowiedzeniu o planach rozwoju aplikacji dedykowanych systemowi.

Być może dowiemy się również nieco więcej na temat przyszłych zmian w wyglądzie interfejsu Windowsa. Kilka przecieków o nowym rodzaju API - "Neon", na którym będą działać aplikacje już opisaliśmy, więc Microsoft w końcu może pokaże nieco więcej szczegółów w tym temacie.

Czy dowiemy się czegoś więcej o kolejnych aktualizacjach Windows 10? Prawdopodobnie tak - w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się o całym grafiku kolejnych dużych aktualizacji dziesiątki, a kolejna planowana jest już na wrzesień. Będzie więc to idealna okazja do opowiedzenia więcej na temat planów związanych z tak ważnym systemem operacyjnym.

Czy dowiemy się o Surface Phone'ach? O dalszym wykorzystaniu rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości? Trzeba poczekać na konferencję Microsoftu, a wszystko będzie już jasne - oczywiście o wszystkim postaramy się napisać na naszej stronie radiozet.pl.

RadioZET.pl/AM