Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta

04.04.2017 12:00

Klienci ING Bank Śląski mogą mieć nietęgie miny, kiedy zobaczą na swoim koncie ujemny status środków lub podwójnie naliczone transakcje.

Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta

fot. pexels

Patrząc na komentarze pojawiające się pod facebookowym kontem ING Banku Śląskiego, klienci nie są zadowoleni z usług oferowanych przez tę instytucję.

ing

fot. fot. facebook.com/INGBankSlaski

Zagłosuj

Posiadasz konto w ING Bank Śląski?

Zapewne w wyniku błędu informatycznego z losowych kont znikają różne kwoty gotówki. Pierwsze wpisy na ten temat pojawiły się w poniedziałek (3.04.), stąd można przypuszczać, że problemy rozpoczęły się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Czasem są to podwójne naliczenia transakcji, a w niektórych przypadkach tworzą się nawet debety na kilka tysięcy złotych.

Bank nie wygłosił oficjalnego stanowiska w tej sprawie, a wszystkie poszkodowane osoby na razie odsyła do kontaktu z infolinią w celu zgłoszenia reklamacji.

Z podobnym problemem ostatnio zmierzył się BGŻ BNP Paribas, lecz bank od razu przeprosił za błąd w systemie i ogłosił stosowne podjęcie środków, mających na celu wyjaśnienie sytuacji i naprawę zaistniałego błędu.

Zagłosuj

Zauważyłeś problemy ze stanem środków na swoim koncie bankowym?

RadioZet.pl/AM