Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

NVIDIA prezentuje mocarne karty graficzne dla fanów Gwiezdnych Wojen

08.11.2017 14:07

Staniesz po dobrej stronie mocy, czy jednak dołączysz do Imperium?

NVIDIA prezentuje mocarne karty graficzne dla fanów Gwiezdnych Wojen fot. NVIDIA

Marzenie wielu graczy i fanów Gwiezdnych Wojen może w końcu się ziścić - limitowane wydanie jednych z najwydajniejszych układów graficznych na rynku to jedna z najciekawszych modyfikacji, jakie do tej pory widzieliśmy.

NVIDIA Titan Xp STAR WARS Collector Edtion to pełna nazwa tego niesamowitego produktu. Firma wzięła na warsztat jedną z najwydajniejszych kart graficznych, jakie do tej pory wydała i zapewniła im niezwykłą modyfikację, na widok której zapewne niejeden moder i fan gwiezdnej serii uroni łezkę ze wzruszenia.

Karty graficzne to wciąż Titan Xp w architekturze Pascal, zawierający 3840 rdzeni CUDA o taktowaniu 1,6 GHz i 12 GB pamięci GDDR5X. Układ posiada 12 teraflopów czystej mocy obliczeniowej, co w porównaniu z mocą najwydajniejszej konsoli na rynku - Xboksa One X jest dwukrotnie większą wartością.

Limitowana wersja Titana Xp nie będzie tania, podobnie jak nielimitowana edycja. Zarówno za zieloną wersję Jedi, jak i czerwoną wersję Imperium przyjdzie nam zapłacić 1200 dolarów. Jeśli polski gracz zdecyduje się na kupienie tego niezwykłego produktu będzie musiał liczyć się z importem sprzętu na własną rękę - NVIDIA przewiduje oficjalną dystrybucję jedynie w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Francji.

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie: