Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nokia 3310 będzie droższa

26.04.2017 13:45

Sprzedaż nowej Nokii 3310 w Europie ma się rozpocząć jeszcze przed końcem kwietnia 2017 – ceny różnią się w zależności od kraju i sięgają nawet 93 euro.

Nokia 3310 będzie droższa fot. materiały prasowe

Odświeżona wersja hitu Nokii sprzeda lat została pokazana w lutym 2017 roku podczas targów MWC w Barcelonie. Od tego czasu fani konstrukcji czekają na wprowadzenie telefonu do sprzedaży.

Nieoficjalnie wiadomo, że premiera w części europejskich krajów spodziewana się już 28 kwietnia 2017 roku – brak niestety informacji, czy wśród grona pierwszych szczęśliwców, którzy będą mogli nabyć nowe wcielenie kultowego telefonu, znajdą się także Polacy.

Według pierwotnych zapowiedzi nowa Nokia 3310 miała kosztować 49 euro – przecieki od europejskich sprzedawców sugerują jednak, że za telefon przyjdzie zapłacić więcej.

 

W Austrii obowiązywać będzie cena 59 euro, chociaż można znaleźć także oferty opiewające na 53 euro. W Niemczech najniższa znaleziona przed premierą cena wynosiła 58 euro. Podobnej wyceny można spodziewać się także w Czechach i najprawdopodobniej Polsce.

Największa kwota pokazała się w sklepie internetowym ze Szwecji – za nową Nokię 3310 zażądano tam 93 euro. W opisie można jednak wyczytać, że chodzi o model z łącznością 3G, którego jeszcze oficjalnie nie zaprezentowano.

Zagłosuj

Czy wyższa cena zniechęciłaby Was do zakupu Nokii 3310?

RadioZET.pl/MT

Oceń