Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samsung Galaxy S8 już oficjalnie - znamy cenę i datę premiery

30.03.2017 13:48

Oficjalna strona Samsunga pokazuje już sugerowane ceny detaliczne za jakie dostaniemy nowego flagowca firmy. Będzie drogo?

Samsung Galaxy S8 już oficjalnie - znamy cenę i datę premiery

fot. Samsung

Galaxy S8 - cena w Polsce

Samsung Galaxy S8 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - Black i Orchid Grey. Obie wersje wyposażone w 64 GB pamięci wewnętrznej wyceniono na 3499 złotych.

Z kolei Samsung Galaxy S8+, czyli wersja smartfona wyposażona w nieco większy ekran i pojemność baterii (5,8" i 3000 mAh w S8, 6,2" i 3500 mAh w S8+), również dostępna będzie w kolorach Black i Orchid Grey. Wyceniono je na 3999 złotych.

galaxyS8_przedsprzedaż

Więcej na temat samej specyfikacji i możliwości Samsunga Galaxy S8 przeczytacie w naszej relacji z pokazu ogłaszającego urządzenie

Gratisy do zamówień przedpremierowych

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie Galaxy S8 przed premierą w oficjalnym sklepie Samsunga otrzymamy urządzenie na 8 dni, przed jego premierą w sklepach. Ma zostać do nas wysłane 18 kwietnia. Jeśli więc wierzyć warunkom promocji Galaxy S8 i Galaxy S8+ trafiłyby do oficjalnej sprzedaży 27 kwietnia.

Pre-orderowcy otrzymają również aż 3 letnią gwarancję, a także pakiet ochronny Guard, dający priorytet podczas napraw lub wymiany urządzenia.

Każdy kto kupi Galaxy S8 lub Galaxy S8+ (niezależnie czy przedpremierowo lub po), w zestawie otrzyma również słuchawki wyprodukowane przez AKG. Słusznie przewidywaliśmy tego typu współpracę, kiedy ogłoszono zakup firmy Harman przez Samsunga (do Harman należą AKG, JBL i Harman Kardon). 

RadioZet.pl/AM