Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samsung Galaxy Tab S3 w Polsce. Znamy ceny

06.04.2017 17:44

Jest nawet 3 razy szybszy od swojego poprzednika i jako pierwszy na świecie został umieszczony w szklanej obudowie – nowy Galaxy Tab S3, flagowy tablet Samsunga, zadebiutował w Polsce. 

Samsung Galaxy Tab S3 w Polsce. Znamy ceny

fot. RadioZET.pl/MT

Producent postarał się pokazać w Galaxy Tab S3 wszystko, co ma najlepsze. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran Super AMOLED o przekątnej 9,7 cala, pracujący w rozdzielczości 2048x1536 punktów.

Urządzenie wyposażone jest w cztery głośniki stworzone we współpracy z AKG – zostały rozmieszczone w rogach urządzenia, które dba o to, żeby niezależnie od pozycji w jakiej go trzyma użytkownik cały czas dobrze słyszany był efekt stereo. Jest to możliwe dzięki przekierowywaniu generowania dźwięku między poszczególne źródła.

Tablet Samsung Galaxy Tab S3 waży 434 gramy w wersji z wbudowanym modemem LTE – model bez tego modułu jest o 5 gramów lżejszy. Urządzenie ma 6 mm grubości, 237,3 mm wysokości i 169 mm szerokości.

Pod obudową kryje się procesor Snapdragon 820, znany z flagowych smartfonów największych marek pojawiających się w sprzedaży w 2016 roku. Tablet oferuje ponadto 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na pliki.

Wygodę korzystania z Samsuga Galaxy Tab S3 podwyższa rysik S Pen – pozwala on nie tylko na precyzyjne rysowanie na ekranie i robienie notatek, lecz także korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak tłumaczenie wskazanych w artykule słów z języka obcego na polski.

Samsung Galaxy Tab S3 trafił do sprzedaży 6 kwietnia 2017 roku – w wersji Wi-Fi został wyceniony na 2899 zł, za model z wbudowanym modem LTE trzeba zapłacić 3299 zł.

Zagłosuj

Wolicie korzystać z tabletu czy smartfona?

RadioZET.pl/MT