Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Smartfon za 299 złotych od TP-Link. Lepszy niż biedronkowe?

26.10.2017 11:52

TP-Link chce udowodnić, że nawet w bardzo niskiej półce cenowej można stworzyć solidnego smartfona.

Smartfon za 299 złotych od TP-Link. Lepszy niż biedronkowe? fot. TP-Link

TP-Link Neffos Y5 to tanie, a patrząc po specyfikacji, nawet całkiem solidne urządzenie - jeśli oczywiście spojrzymy na stosunek jakości do ceny.

Smartfon wyposażony jest w 5-calowy ekran 720p i czterordzeniową jednostkę Snapdragon 212. Procesor nie należy do najmocniejszych, natomiast w połączeniu z 2 GB pamięci RAM urządzenie może całkiem dobrze radzić sobie z multitaskingiem.

Neffos Y5 zadowoli również użytkowników z 2 numerami - smartfon wspiera funkcję Dual SIM, a dodatkowo wyposażony jest w łączność LTE.

neffos fot. TP-Link

Jedynym słabym punktem smartfona może być jego pojemność baterii - 2130 mAh to przeciętna wartość. Można liczyć na to, że przy ekranie 1280 na 720 pikseli, urządzenie będzie mimo wszystko mocno energooszczędne, a czas pracy na baterii nie będzie mocno odstawać od wyniku innych urządzeń na rynku.

Smartfon ma więc całkiem atrakcyjne parametry i cenę, która jest na tym samym poziomie co oferowany obecnie myPhone Q-Smart Black Edition w Biedronce. Który jest Twoim zdaniem lepszy? Daj znać w sondzie poniżej.

Zagłosuj

Który smartfon jest wg Ciebie lepszy?

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń