Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wiemy, kiedy Microsoft wypuści następną dużą aktualizację Windows 10

21.04.2017 14:07

Microsoft wprowadza nieco organizacji do swojego planu wydawniczego aktualizacji dla systemu Windows 10 i pakietu Office.

Wiemy, kiedy Microsoft wypuści następną dużą aktualizację Windows 10 fot. Microsoft

Microsoft poinformował o wprowadzeniu regularnych publikacji dużych aktualizacji dla swoich dwóch czołowych produktów - systemu Windows 10 i pakietu biurowego Office. Możemy spodziewać się zakończenia prac nad nimi w marcu i wrześniu każdego roku (ich finalne rozdystrybuowanie może jednak potrwać dodatkowy miesiąc). 

Każda z takich dużych aktualizacji zapewni dalsze wsparcie dla systemu lub pakietu biurowego na kolejne 18 miesięcy. Oznacza to, że otrzymywać będą odpowiednie łatki bezpieczeństwa i nowe funkcjonalności. Po tym okresie, w celu otrzymania dalszego wsparcia, konieczne będzie wdrożenie nowego buildu systemu/oprogramowania.

Wieści te oznaczają nic innego jak to, że kolejna duża aktualizacja dla Windows 10 - "Redstone 3", o której więcej piszemy tutaj, pojawi się już w okolicy września/października tego roku.

To dobre informacje dla wszystkich posiadaczy nowego systemu Microsoftu i ostatniej wersji pakietu Office. Otrzymamy bowiem regularne, duże aktualizacje, które będą wprowadzać potrzebne usprawnienia i nowości, które ułatwią nam pracę na tym oprogramowaniu i to zupełnie za darmo.

Zagłosuj

Aktualizujesz system/aplikacje od razu kiedy dostępna jest odpowiednia łatka?

RadioZET.pl/AM

Oceń