Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wyciekł zwiastun Battlefront II - będzie w grze "moc"?

12.04.2017 11:17

Wyciek zwiastuna Star Wars: Battlefront II zniszczył nieco niespodziankę, lecz liczba informacji w nim zawarta daje nadzieje na naprawdę dobrą produkcję.

Wyciekł zwiastun Battlefront II - będzie w grze "moc"?

fot. EA / DICE

Zagłosuj

Grałeś w grę z serii Battlefront?

Pierwszy Battlefront (a raczej Star Wars: Battlefront robione przez EA), to remake serii gier tworzonych w czasach konsoli PlayStation 2. Electronic Arts z okazji nowo powstających filmów z tego uniwersum, postanowiło wskrzesić markę i wykorzystując doświadczenie twórców marki Battlefield - stworzyło nowe i unikalne podejście do gry wojennej w świecie Gwiezdnych Wojen.

Z 30-sekundowej zajawki dowiemy się, że druga część Battlefronta pozwoli nam rozegrać bitwy z wszystkich okresów sagi Star Wars. Odegramy dzięki temu nie tylko klasyczne bitwy znane z oryginalnej trylogii Georga Lucasa, lecz również staniemy do walki z Darthem Maulem lub wcielimy się w jednego z bohaterów obecnej trylogii - Kylo Rena, Rey czy Finna.

Zwiastun również zapowiada kampanię fabularną (pierwsza część stawiała jedynie na rozgrywkę wieloosobową). Najprawdopodobniej wcielimy się w niej w jednego z żołnierzy Imperium, walczącego by pomścić śmierć Imperatora. Będzie ciekawie. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do oficjalnej zapowiedzi, która powinna mieć miejsce już za kilka dni.

RadioZet.pl/AM