Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zakupy online już w Biedronce i Lidlu. Sklepy o tym nie wiedzą

11.04.2017 10:51

Zamiast marnować czas na dotarcie i powrót do sklepu oraz czekanie w kolejce do kasy można teraz robić zakupy w Biedronce i Lidlu przez internet. Zamówienie może do nas dotrzeć nawet w przeciągu godziny.

Zakupy online już w Biedronce i Lidlu. Sklepy o tym nie wiedzą

fot. materiały prasowe

Dostawa nie jest realizowana przez sklepy, lecz przez szoperów, którzy w naszym imieniu pofatygują się po produkty, a potem dostarczą je pod wskazany adres. Zakupy robią w naszym imieniu głównie studenci.

Zamówienie składane jest na stronie szopi.pl – po wskazaniu swojej lokalizacji (usługa działa na razie w Krakowie i Warszawie) strona pokazuje listę dostępnych, znajdujących się w pobliżu sklepów. Po wybraniu jednego z nich dostajemy dostęp do katalogu produktów z aktualnymi cenami.

fot. zrzut ekranu

Koszt dostawy to w większości przypadków 9,90 zł, a maksymalnie 14,90 zł. W dużej części obsługiwanych sklepów zamówienie zostanie dostarczone za darmo, jeśli jego wartość przekroczy 300 zł.

W planach jest wprowadzenie zakupów online w Biedronce i Lidlu we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście.

Być może korzystanie z szoperów to sposób na skorzystanie z atrakcyjnych promocji - zamiast martwić się w pracy, że nie zdążymy kupić taniej płyty winylowej ulubionego wykonawcy, spóźnimy się z polowaniem na grę z wyprzedaży bądź koło nosa przejdzie nam okazja w postaci nowego laptopa za 599 zł, można będzie zlecić dostarczenie produktu z promocji wprost do rąk własnych.

Zagłosuj

Jak wolicie robić zakupy?

RadioZET.pl/MT