Redakcja programowa Radia ZET

Koordynator anteny Radia ZET

Mateusz Golis, e-mail: mateusz.golis@radiozet.pl

Producent porannego programu "Dzień Dobry Bardzo":

Krzysztof Pyzia, e-mail: krzysztof.pyzia@radiozet.pl

Producentka programu "Gość Radia ZET":

Magda Adamczyk, e-mail: magda.adamczyk@radiozet.pl

Producent programu "Uważam ZET":

Waldemar Maniewski, e-mail: waldemar.maniewski@radiozet.pl

Producentka programów "ZET na Punkcie Muzyki""Listy Przebojów Radia ZET""Halo ZET"

Magdalena Barczyk, e-mail: magdalena.barczyk@radiozet.pl

Producentka programów weekendowych "Dzień Dobry Weekend", "Życie jak Marzenie", "Przebojowy Weekend", "Nie Mam Pytań", "Zimoch na Gorąco", "Z Archiwum ZET":

Ewa Skoczeń, e-mail: ewa.skoczeń@radiozet.pl

Redaktor online/social media działu programowego

Tomasz Pietrzyk, e-mail: tomasz.pietrzyk@radiozet.pl

Więcej: