Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzień Dobry Bardzo

Każdy poranek może być pozytywny. Zgrany duet - Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz zapraszają na poranną kawę z Radiem ZET. Włączcie radio między 6:00 a 10:00 rano!

Dzień Dobry Bardzo
Poniedziałek - Piątek 6:00 - 10:00
Producent: Krzysztof Pyzia / krzysztof.pyzia@radiozet.pl

Dzień Dobry Bardzo
Agnieszka Kołodziejska, Tomek Florkiewicz wraz z Kamilem Noselem, Konradem Piaseckim.

Dzień Dobry Bardzo to najświeższe wiadomości, najlepsze komentarze i dobra zabawa. 
Politycy codziennie odpowiadają na trudne pytania Konrada Piaseckiego - gospodarza Gościa Radia ZET, a dobry humor podtrzymuje niezawodny Kamil Nosel w Nosel kręci na życzenie. 

Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz zapraszają na Dzień Dobry Bardzo z przebojami nr. 1, rzetelnymi informacjami i doskonałym poczuciem humoru. 

Regulamin konkursu "Od A do ZET"

Ostatnio w audycji

 • Abonament RTV

  Jeśli jesteś klientem kablówki i wystraszyłeś się nowych przepisów dotyczących abonamentu RTV, to posłuchajcie koniecznie! Nasz reporter Marek Smółka przyjrzał się sprawie bardzo dogłębnie.

  Więcej na ten temat przeczytasz klikając tutaj.

 • 514c1a3c9ca95_o,size,933x0,q,70,h,4a052b

  Piąteczeeeeek! :)

  W związku z kończącym się tygodniem, czas na jego podsumowanie. Co się w nim wydarzyło? Aga i Tomek zrobili dogłębne podsumowanie. Posłuchajcie :)

 • 18700359_10154774037067746_8116007501785159700_o

  Manchester United wygrał Ligę Europy! W finale pokonał Ajax Amsterdam 2:0. O przebiegu tego spotkania nasz dziennikarz sportowy - Jan Bajorek.

 • Pamiętacie tego Pana? Na pewno tak! Tak się stało, że całkiem przypadkowo go spotkaliśmy i porozmawialiśmy o wydarzeniach z 2008 roku. Czy sędzia piłkarski myśli, że Polacy wybaczyli mu tamten gwizdek z 93 minuty w meczu z Austrią? Posłuchajcie bardzo szczerej i ciekawej rozmowy z Howardem Webbem.

 • 18556266_1528869837154061_3316269858733751098_n

  To będzie chyba najbardziej niebieskie lato w historii! Na wielki ekran wracają Smerfy! Po raz pierwszy w całkowicie animowanym filmie – „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. W polskiej obsadzie usłyszymy m.in. Małgorzatę Sochę, która o swojej roli opowiedziała Agnieszce i Tomkowi w Dzień Dobry Bardzo. Posłuchajcie :)

 • 18 maja zyskaliśmy kolejnego prowadzącego! :)

  Michelle Moran pokazał swoje radiowe umiejętności. Zobaczcie, jak się spisał w nowej roli :) 

 • przeklinanie

  Zapytaliśmy Was dzisiaj o to, w jakich sytuacjach przeklinacie najczęściej :). Wasze odpowiedzi jak zwykle zaskoczyły! Miłego wtorku <3

 • images

  Robert Korzeniowski przeszedł z nami dzielnie przez poniedziałek opowiadając nam swoją zabawną historię :) 

  Kochani, pamiętajcie, że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu! 

 • Już jutro, 13 maja wielki finał Eurowizji w Kijowie. W związku z tym, Kamil Nosel wybrał się na ulicę i zapytał Was o to, o musiałby zrobić, aby odnieść sukces na Eurowizji :)

 • Jedna z gwiazd filmu "Gwiazdy" została gwiazdą porannego "Dzień Dobry Bardzo :)! Wojciech Mecwaldowski dołączył do Agi i Tomka i został współprowadzącym. Jak mu poszło? Śmiało, zobaczcie sami :).