Od Ucha do Ucha

Marcin Sońta, mistrz ciętej riposty, zaprasza na program w Radiu ZET od poniedziałku do piątku między godz. 10:00 a 14:00 :)

Od Ucha do Ucha
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 14:00

W programie oprócz dowcipów, które wywołają u Ciebie uśmiech od ucha do ucha usłyszysz również Nieporadnik małżeński Szymona Majewskiego (o godz. 11:40) oraz  nowy wkręt Kamila Nosela w Nosel kręci na zlecenie (o godz. 13:40)

Ostatnio w audycji

 • Pierwszy weekend majowy za nami. Temperatura na tę chwilę nie rozpieszcza, ale to nie jest powód do tego, aby siedzieć w domu. Posłuchaj najnowszych podróżniczych propozycji od Tomka Michniewicza w i ruszaj W Drogę! :)

 • Polanica Zdrój. To kolejne miejsce, które na ten weekend poleca Tomasz Michniewicz. Więcej pomysłów w kolejnych, weekendowych odcinkach "W drogę"! Posłuchaj w sobotę i niedzielę po 8.

 • Witajcie! :)

  Już dziś po 13 powtórka dzisiejszego wkrętu Kamila Nosela, ale wcześniej o 11:40 najnowszy odcinek Nieporadnika Małżeńskiego :). Dobrego wtorku!

 • Tomek Michniewicz-10

  Jak Wasza wielka majówka?! Posłuchajcie najlepszego turystycznego dorady - Tomka Michniewicza! Już w piątek zabierze nas na pustynne piaski...w Polsce! Na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Olkuskiej, od Błędowa do gminy Klucze. Ta pustynia ma niecałe 10 kilometrów długości i szerokość do 4 kilometrów. Tak, to Pustynia Błędowska! Kolejne miejsca w sobotę i niedzielę.
  Podróżnicze odcinki znajdziecie też w aplikacji Radia ZET! Dobrego tygodnia!

 • Już za godzinkę Tomasz Michniewicz powie nam dokąd wybrać się na nadchodzący weekend :)! Jego propozycja jest bardzo ciekawa. Słyszymy się z Tomkiem o 12:40.