Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Od Ucha do Ucha

Marcin Sońta, mistrz ciętej riposty, zaprasza na program w Radiu ZET od poniedziałku do piątku między godz. 10:00 a 14:00 :)

Od Ucha do Ucha
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 14:00

W programie oprócz dowcipów, które wywołają u Ciebie uśmiech od ucha do ucha usłyszysz również Nieporadnik małżeński Szymona Majewskiego (o godz. 11:40) oraz  nowy wkręt Kamila Nosela w Nosel kręci na zlecenie (o godz. 13:40)

Ostatnio w audycji

 • Pierwszy weekend majowy za nami. Temperatura na tę chwilę nie rozpieszcza, ale to nie jest powód do tego, aby siedzieć w domu. Posłuchaj najnowszych podróżniczych propozycji od Tomka Michniewicza w i ruszaj W Drogę! :)

 • Polanica Zdrój. To kolejne miejsce, które na ten weekend poleca Tomasz Michniewicz. Więcej pomysłów w kolejnych, weekendowych odcinkach "W drogę"! Posłuchaj w sobotę i niedzielę po 8.

 • Witajcie! :)

  Już dziś po 13 powtórka dzisiejszego wkrętu Kamila Nosela, ale wcześniej o 11:40 najnowszy odcinek Nieporadnika Małżeńskiego :). Dobrego wtorku!

 • Tomek Michniewicz-10

  Jak Wasza wielka majówka?! Posłuchajcie najlepszego turystycznego dorady - Tomka Michniewicza! Już w piątek zabierze nas na pustynne piaski...w Polsce! Na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Olkuskiej, od Błędowa do gminy Klucze. Ta pustynia ma niecałe 10 kilometrów długości i szerokość do 4 kilometrów. Tak, to Pustynia Błędowska! Kolejne miejsca w sobotę i niedzielę.
  Podróżnicze odcinki znajdziecie też w aplikacji Radia ZET! Dobrego tygodnia!

 • Już za godzinkę Tomasz Michniewicz powie nam dokąd wybrać się na nadchodzący weekend :)! Jego propozycja jest bardzo ciekawa. Słyszymy się z Tomkiem o 12:40.