Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Halo ZET: Kto rządzi na rynku pracy? Pracownik czy pracodawca? [POSŁUCHAJ]

08.06.2017 17:21

Justyna Dżbik i Marcin Łukasik 7 czerwca w #HaloZET wszczęli pojedynek i zapytali Was: Kto rządzi na rynku pracy? Pracownik czy pracodawca? Posłuchaj ostatniej audycji Halo ZET i włącz się do dyskusji.

Halo ZET: Kto rządzi na rynku pracy? Pracownik czy pracodawca? [POSŁUCHAJ]

fot. Radio ZET

W programie badanie studentów na zlecenie Polskiej Rady Biznesu Jak bardzo czujesz się przygotowany do wejścia na rynek pracy? - pewnie czuje się tylko co czwarta z pytanych osób (24, 8 proc.). Za to co trzecia (33,5 proc.) przyznaje, że trudno jej podjąć zawodową decyzję, potrzebuje wsparcia lub boi się ukończenia studiów, bo na rynku pracy czuje się zagubiona. W ramach badania, ankietowani mogli wskazać trzy największe trudności, z jakimi przyszło im się zmierzyć przy podejmowaniu pierwszej pracy. Najczęściej mówili o zbyt małym doświadczeniu (65,7 proc.), zbyt dużych wymaganiach pracodawców (38,9 proc.) i o braku pewności siebie (31,9 proc.). 

Dziś w programie kolejna gorąca dyskusja! 8 czerwca Justyna i Marcin zapytają Was:  Czy przyjaciel to rodzina XXI wieku? W audycji m.in. Hanna Rydlewska, autorka książki "Po prostu przyjaźń".

Halo ZET! Od poniedziałku do czwartku 21:00 - 23:00