Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Premiera „Ucho Prezesa 2" już dzisiaj. Robert Górski uchylił rąbka tajemnicy. Czego mamy się spodziewać?

07.09.2017 10:21

„Ucho Prezesa 2" wraca. Już dzisiaj, 7 września, premiera 2. sezonu kultowego serialu. W "Poranku z Radiem ZET"  Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju na gorąco opowiedział o nowym sezonie. 

Premiera „Ucho Prezesa 2" już dzisiaj. Robert Górski uchylił rąbka tajemnicy. Czego mamy się spodziewać?

fot. YouTube.com/UchoPrezesa

 

1. odcinek „Ucho Prezesa 2" tradycyjnie będzie miał premierę w serwisie Showmax Polska – ci, którzy mają tam konto, mogą 7 września bez problemu zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu serialu.

"Ucho Prezesa 2" na YouTube?

Tak! 1. odcinek trafi na YouTube. Tu zapowiadają się zmiany – twórcy „Ucha Prezesa" poinformowali, że w drugim sezonie odcinki na YouTube będzie można oglądać z tygodniowym opóźnieniem, czyli 1. odcinek „Ucha Prezesa 2" na YouTube pojawi się 14 września – dokładnie o 8.00 rano.

Co wydarzy się w II sezonie?

Wiadomo, że w drugim sezonie po raz pierwszy akcja przeniesienie się poza słynny gabinet przy Nowogrodzkiej – i to, jak wnioskujemy ze zwiastuna, już w pierwszym odcinku!

 Wcześniej zapowiadano, że do obsady serialu dołączy wiele znanych gwiazd. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o obsadzie drugiej części Ucha Prezesa.

Czym jest "Ucho Prezesa"?

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jest to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

RadioZET/TP/facebook.com/UchoPrezesa

Poranek z Radiem ZET! Od poniedziałku do piątku 5:30 - 9:00