Kamil Bednarek w Radiu ZET: "Mam szacunek do naszego Prezydenta" [WIDEO]

18.12.2017 10:59

Popularny wykonawca muzyki reggae w programie Szymona Majewskiego "Warto Rozbawiać" opowiedział m.in. o tym, jak powinno wyglądać życie muzyka, który żegna swojego basistę, o tym, jak bronić się przed "zmieleniem" przez show biznes oraz o swojej apolityczności. Zobacz wideo z wywiadu.

Kamil Bednarek i jego najnowsza płyta Talizman

Nowa płyta Kamila Bednarka swoją premierę miała 1 grudnia 2017 roku. Kamil podszedł do sprawy bardzo odważnie. Muzyk zdecydował się na połączenie odległych dla siebie gatunków muzycznych. Na najnowszej płycie wykonawcy reggae znajdziemy ballady, reggae z funkiem, rap czy mieszankę roots z reggae. Na Talizmanie nie brakuje gości. Oprócz Kamila posłuchać można: Raging Fyah, Donatana, Matheo czy BRK. Na krążku znajdziemy również trzy piosenki nagrane ze Staffem. 

Najnowsze dzieło Bednarka promuje "Jak długo jeszcze" - ballada wyjątkowa dla artysty, który pytany o inspirację do niej odpowiada - "Pracę nad utworem rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu - historii miłosnej… Musiało upłynąć trochę czasu aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale... kochajcie się i nie wstydźcie tego wspaniałego uczucia”.

Teledysk swoją rolą wzbogaciła utalentowana i piękna Natalia Szroeder.

Koncerty Bednarka 2018

Kamil Bednarek i spółka zaczną od występu w Toruniu, gdzie 18 stycznia zainaugurują swoją trasę. Następnie będzie można ich posłuchać na żywo w Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Zresztą Kamil Bednarek osobiście zaprasza swoich fanów do spotkania się pod sceną. 

Rozpiska wygląda tak:

Rozpiska trasy:

  • 18 stycznia - Toruń, Od Nowa
  • 19 stycznia - Poznań, B17
  • 20 stycznia - Szczecin, DK Słowianin
  • 26 stycznia - Warszawa, Klub Stodoła
  • 27 stycznia - Łódź, Wytwórnia
  • 28 stycznia - Gdańsk, Parlament
  • 1 lutego - Rzeszów, Life House
  • 3 lutego - Wrocław, A2
  • 4 lutego - Katowice, Megaclub

Bilety w cenie od 59 zł do 79 zł do nabycia: mwww.ticketclub.pl, www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.ploraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. 

Źródło: mat. pras./stodola.pl

Oceń