Michał Piróg w Radiu ZET: "Jestem wrogiem dla Federacji Rosyjskiej. Przez najbliższe dwa lata mam zakaz wizyty w Rosji"

06.11.2017 11:32

Tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor, reporter i osobowość telewizyjna - Michał Piróg w wywiadzie z Szymonem Majewskim opowiedział o tym, w jakich okolicznościach doszło to tego, że stał się wrogiem Federacji Rosyjskiej, a także o tym, jak jechał taksówką, którą prowadził człowiek narzekający na wszystkich. Na każdy kolor skóry, na to, że każda rasa jest gorsza od nas. Zobacz bardzo szczery wywiad z Michałem Pirógiem.

Michał Piróg został zatrzymany na lotnisku w Moskwie

znany choreograf zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego pozował ze swoim przyjacielem Piotrem Czaykowskim. Obaj mieli lecieć do Moskwy, jednak z niewyjaśnionych przyczyn Piróg nie został wypuszczony z moskiewskiego lotniska i dostał dwuletni zakaz wstępu na terytorium kraju.

„Jednostka na zdjęciu według rosyjskich służb bezpieczeństwa stanowi realne zagrożenie dla Republiki Rosyjskiej .... Hahahha to usłyszałem dzisiaj na lotnisku w Moskwie, po tym jak dwa dni temu wydali mi wizę. Co za kretyński kraj, w którym cię zatrzymują na 2 godziny nie wiedząc za co, potem trzymają 5 godzin w pokoju, bez kibla, bez wody tylko dlatego, ze ktoś , gdzieś, generalnie człowiek widmo z tajnych służb bezpieczeństwa tak stwierdził. Mam nadzieję, że nie było to na podstawie mojego konta na instagramie. Generalnie czuje się człowiek zarazem po trochu jak w Misiu, a trochę jak w Matrixie" – napisał gwiazdor pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Piotr Czaykowski miał więcej szczęścia i został wpuszczony do Moskwy. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Przeczytaj także: Piróg ostro o samobójstwie szykanowanego nastolatka: Jeżeli rząd nie widzi w tym nic złego, to jest współwinny śmierci

Warto Rozbawiać! W każdą niedzielę po 18:00

Oceń