Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Łukasz Konarski
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski, Michał Korościel
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Juliusz Machulski w Radiu ZET: „To co nas otacza jest śmieszne i straszne, bo niekompetentni mają dostęp do mechanizmów państwowych.”

26.06.2017 15:58

Jeden z najbardziej popularnych polskich reżyserów w programie "Nie Mam Pytań" opowiedział m.in. o tym na ile aktorzy mają wpływ na dialogi w jego filmach, czy ogląda wszystkie filmy i czy czyta prawie wszystkie książki, a także czy lubi filmy Smarzowskiego oraz dlaczego Jacek Braciak w "Volcie" potrzebuje drabinki, żeby wyżej stanąć... i co to przypomina? Zobacz wywiad z Juliuszem Machulskim.

Juliusz Machulski w Radiu ZET: „To co nas otacza jest śmieszne i straszne, bo niekompetentni mają dostęp do mechanizmów państwowych.”

fot. Radio ZET

 

 

 

"Volta" Machulskiego wkrótce w kinach.

7 lipca do kin wejdzie "Volta". To nowy film Juliusza Machulskiego - twórcy m.in. "Seksmisji" i "Kilera".

W obsadzie "Volty" są m.in. Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Cezary Pazura, Katarzyna Herman i Robert Więckiewicz. 

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Źródło: filmweb.pl

Nie Mam Pytań! W każdą niedzielę po 18:00