Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Kamila Terpiał , Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marian Opania w Radiu ZET: „Ja wcale nie myślę o śmierci. A w biegu to odszedł Tomasz Mackiewicz...” [WIDEO]

12.02.2018 12:24

Gość Szymona Majewskiego w programie „Warto Rozbawiać” odniósł się do ostatnich wpisów na plotkarskich portalach dotyczących jego pragnienia o szybkiej śmierci. Znany i wybitny aktor na antenie Radia ZET opowiedział jeszcze m.in. o reżyserowaniu swojego syna. W programie nie zabrakło także pytań od Was — słuchaczy i internautów. Zobacz wideo ze szczerej rozmowy z Marianem Opanią.

Na początku lutego na portalu fakt24.pl możemy przeczytać o poruszającym wyznaniu pana Mariana Opani. W rozmowie z Faktem aktor przyznał, że czasami myśli nawet o śmierci. Podczas niedzielnego wywiadu u Szymona Majewskiego odniósł się do tego i skomentował. Posłuchajcie sami:

W 1964 roku ukończył warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1962 roku. Będąc początkującym aktorem, grywał role wrażliwych młodzieńców, zagubionych ludzi, którzy pragną uciec od schematów i kompromisów. Największą popularność przyniosły mu jednak kreacje komediowe. Widzowie pamiętają jego występy w „Rozmowach kontrolowanych”, „Piłkarskim pokerze” czy „Pajęczarkach”. Marian Opania jest również świetnym artystą kabaretowym. Wszechstronność oraz charakterystyczny wygląd aktora sprawiają, że jego ról nigdy się nie zapomina. Od 1993 roku jest aktorem teatru Ateneum w Warszawie.

Źródło: www.filmweb.pl

Oceń