Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Damian Michałowski
Kamila Terpiał , Roman Osica
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Makłowicz w Radiu ZET: "Za powtórki moich programów nie dostaję ani grosza. A byłoby miło, gdyby mi chociaż dychę płacili..."

04.12.2017 11:21

Popularny krytyk kulinarny zgotował w Krakowskiej winiarni naszemu brodatemu dziennikarzowi bardzo ciekawy wywiad. Makłowicz w rozmowie z Szymonem Majewskim opowiedział m.in. o tym, jak wyglądały jego początki w telewizji, o tym, dlaczego nie dostaje pieniędzy za powtórki swoich programów. Zapraszamy do posłuchania w całości rozmowy z Robertem Makłowiczem.

Robert Makłowicz w Radiu ZET: "Za powtórki moich programów nie dostaję ani grosza. A byłoby miło, gdyby mi chociaż dychę płacili..." fot. Radio ZET

Robert Makłowicz z nowym programem!

Od 11 listopada na antenie Food Network widzowie mogą oglądać nowy program Roberta - "Makłowicz w drodze". W każdym odcinku znany krytyk kulinarny dzieli się z widzami swoją wiedzą, a także degustuje i prezentuje regionalne przysmaki. Makłowicz w swoim programie odkrywa lokalne tradycje i miejscowe specjały.

W nowym programie kucharz odwiedzi m.in. Ukrainę, Austrię i Serbię. Podobnie jak na TVP2 będzie próbował lokalnych specjałów i przybliżał widzom historię związaną z danym miejscem i przygotowywał regionalne przysmaki.

Przypominamy, że Robert Makłowicz pracował w Telewizji Polskiej przez 20 lat. Natomiast w marcu bieżącego roku Telewizja Polska postanowiła zakończyć współpracę z krytykiem. O czym Robert poinformował swoich fanów na swoim profilu na Facebooku. W lipcu 2017 Makłowicz dołączył do ekipy tworzącej kanał Food Network, wchodzący w skład Grupy TVN.

Więcej o nieprzyjemnych okolicznościach związanych z odejściem kucharza z TVP przeczytasz klikając tutaj.

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! W każdą Niedzielę o 18:00

Oceń