Grzegorz Hyży zagrał akustyczny koncert w Radiu ZET [WIDEO]

19.05.2017 13:06

18 maja, po godz. 18:00 w studiu Radia ZET wraz ze swoją muzyczną ekipą pojawił się Grzegorz Hyży. Wokalista zaśpiewał swój przebój "O Pani!" oraz utwór niespodziankę. Zobacz, jak Hyży i jego zespół dali czadu swoim akustycznym koncertem.

Swój akustyczny koncert Grzegorz Hyży zapowiedział 9 maja, kiedy to był gościem w programie "ZET na Punkcie Muzyki" Marcina Wojciechowskiego. Podczas tamtej audycji Hyży zaprezentował swój najnowszy singiel "Noc i Dzień" oraz bardzo dużo opowiedział o swoim najnowszym albumie "Momenty". Całość rozmowy Marcina i Grzegorza możesz zobaczyć już teraz klikając tutaj.

Lubisz Grzegorza Hyżego? Zagłosuj na jego przebój "O Pani" w Liście Przebojów Radia ZET

Skoro już jesteśmy przy albumie "Momenty", to polecamy zerknąć na recenzję Marcina Wojciechowskiego, który w skali szkolnej ocenił płytę na czwórkę z plusem.

Grzegorz Hyży - "O pani". Zobacz nowy, gorący teledysk

"O pani" to singiel Grzegorza Hyżego, który właśnie doczekał się klipu. Teledysk jest bardzo gorący i pełen namiętnych scen. Zobacz, jak wygląda nowy teledysk artysty!

Nowy teledysk do "O pani" jest zapowiedzią nadchodzącej płyty Grzegorza Hyżego. Krążek "Momenty" ukazać się ma już 12 maja, a innym promującym go singlem jest utwór "Pod wiatr". Jaki będzie ten album? Jak przyznał artystka, który jest współtwórcą wszystkich utworów z krążka, w pracy inspirował się m.in. wykonawcami takimi jak Arctic Monkeys, London Grammar czy Kings of Leon. Przedsmakiem płyty są dwa wspomniane już single oraz trzy utwory, dostępne w sieci: "Noc i dzień", "Brak" i "Ocean".

Grzegorz Hyży - "O pani" - teledysk

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00 - 21:00