Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Mateusz Ptaszyński
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grzegorz Hyży zagrał akustyczny koncert w Radiu ZET [WIDEO]

19.05.2017 13:06

18 maja, po godz. 18:00 w studiu Radia ZET wraz ze swoją muzyczną ekipą pojawił się Grzegorz Hyży. Wokalista zaśpiewał swój przebój "O Pani!" oraz utwór niespodziankę. Zobacz, jak Hyży i jego zespół dali czadu swoim akustycznym koncertem.

Grzegorz Hyży zagrał akustyczny koncert w Radiu ZET [WIDEO]

fot. Radio ZET

Swój akustyczny koncert Grzegorz Hyży zapowiedział 9 maja, kiedy to był gościem w programie "ZET na Punkcie Muzyki" Marcina Wojciechowskiego. Podczas tamtej audycji Hyży zaprezentował swój najnowszy singiel "Noc i Dzień" oraz bardzo dużo opowiedział o swoim najnowszym albumie "Momenty". Całość rozmowy Marcina i Grzegorza możesz zobaczyć już teraz klikając tutaj.

Lubisz Grzegorza Hyżego? Zagłosuj na jego przebój "O Pani" w Liście Przebojów Radia ZET

Skoro już jesteśmy przy albumie "Momenty", to polecamy zerknąć na recenzję Marcina Wojciechowskiego, który w skali szkolnej ocenił płytę na czwórkę z plusem.

Grzegorz Hyży - "O pani". Zobacz nowy, gorący teledysk

"O pani" to singiel Grzegorza Hyżego, który właśnie doczekał się klipu. Teledysk jest bardzo gorący i pełen namiętnych scen. Zobacz, jak wygląda nowy teledysk artysty!

Nowy teledysk do "O pani" jest zapowiedzią nadchodzącej płyty Grzegorza Hyżego. Krążek "Momenty" ukazać się ma już 12 maja, a innym promującym go singlem jest utwór "Pod wiatr". Jaki będzie ten album? Jak przyznał artystka, który jest współtwórcą wszystkich utworów z krążka, w pracy inspirował się m.in. wykonawcami takimi jak Arctic Monkeys, London Grammar czy Kings of Leon. Przedsmakiem płyty są dwa wspomniane już single oraz trzy utwory, dostępne w sieci: "Noc i dzień", "Brak" i "Ocean".

Grzegorz Hyży - "O pani" - teledysk

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00 - 21:00