Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zimoch Na Gorąco

Zimoch Na Gorąco - magazyn sportowy Tomasza Zimocha w Radiu ZET.

Zimoch Na Gorąco
Niedziela 20:00 - 21:00
Producentka: Ewa Skoczeń

Najświeższe wiadomości sportowe, relację z imprez sportowych, relacje na żywo, wyniki, analizy, tabele, sylwetki sportowców. Wszystko to, w magazynie sportowym Tomasza Zimocha "Zimoch Na Gorąco".

Ostatnio w audycji

 • kafel_0001_zimoch

  Tomasz Zimoch zebrał najważniejsze sportowe wydarzenia mijającego tygodnia i wraz ze swoimi gośćmi skomentował je: 

  Żużel: Trzech Polaków na podium GP Łotwy!

  Piotr Pawlicki był pierwszy na torze w Daugavpils, a za jego plecami uplasował się Patryk Dudek i Maciej Janowski. Zawody o Grand Prix Łotwy przebiegały pod dyktando Polaków.

  Giro d'Italia dla Holendra

  Tom Dumoulin zwycięzcą kolarskiego wyścigu Giro d'Italia. Holender na ostatnim etapie - jeździe indywidualnej na czas - był drugi, ale w klasyfikacji generalnej zdołał przesunąć się z czwartej na pierwszą lokatę.

  Karolina Riemen-Żerebecka rozpoczęła przygotowania do zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu

  Karolina, która dwa miesiące temu miała bardzo poważny wypadek na treningu ski crossu przed mistrzostwami w narciarstwie dowolnym w Sierra Nevada, rozpoczęła już przygotowania do zimowych igrzysk olimpijskich! Tomasz Zimoch osobiście porozmawiał z Karoliną.

  Posłuchaj!

 • Krzysztof_Ignaczak_2014_(2)

  Towarzyskie spotkanie polskich siatkarzy z Iranem było selekcjonerskim debiutem trenera Ferdinando De Giorgiego, ale również okazją do pożegnania Krzysztofa Ignaczaka. W programie "Zimoch na Gorąco" przypomnieliśmy o najważniejszych momentach reprezentacyjnej kariery słynnego libero. Posłuchaj.

 • Czesław Lang o przygotowaniach do Tour de Pologne.

  Czesław Lang - polski kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata. Po zakończeniu kariery sportowej działacz sportowy oraz organizator Tour de Pologne UCI World Tour, Tour de Pologne Amatorów, Skandia Maraton Lang Team oraz Tauron Lang Team Race.

 • Zofia Klepacka została w sobotę mistrzynią Europy w żeglarstwie. Polka podczas zawodów rozgrywanych w Maryslii wywalczyła złoty medal w klasie RS:X. Zobacz rozmowę Tomka Zimocha na gorąco, tuż po powrocie z medalem do Polski.

 • Tomasz Zimoch i Maciej Janowski o zajętym przez żużlowca II miejsca podczas Grand Prix na PGE Narodowym. Zobacz wideo z rozmowy.