Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Babski weekend na Dzień Kobiet. Wyślij zdjęcie i wygraj!

26.02.2015 16:17

Napisz, jak powinna wyglądać prawdziwa babska przyjaźń, dołącz zdjęcie z przyjaciółką i jedźcie razem z Agnieszką Kołodziejską do Czarnej Góry!

Babski weekend na Dzień Kobiet. Wyślij zdjęcie i wygraj!

fot. Babski Weekend na Dzień Kobiet

Babski weekend z Radiem ZET

Nie ma to jak najlepsza przyjaciółka! A gdyby tak zabrać ją na niezapomniany weekend w góry, pojeździć razem na nartach, odpocząć w SPA i spotkać się z muzyczną gwiazdą? Dzięki konkursowi Babski weekend w Czarnej Górze to możliwe!

Do przepięknej Czarnej Góry zabierze Was Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET! Prowadząca audycję Przeboje nr 1 w pracy czeka na najlepsze zdjęcia i historie damskich przyjaźni. Wyślij zdjęcie z najlepszą kumpelą, opisz Waszą przyjaźń i czekaj na nasz telefon!

Jak się zgłosić?

Wystarczy, że w dniach 26.02-05.03 wypełnisz nasz konkursowy formularz, dołączysz zdjęcie z przyjaciółką i opiszesz Waszą przyjaźń. W etapie finałowym (02-06.03) w programie Przeboje nr 1 w pracy Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz będą codziennie wybierać najlepsze historie i dzwonić do ich autorów! 

Do wygrania jest 5 dwuosobowych wyjazdów do Apartamentu Czarna Góra. Dzień Kobiet razem z najlepszą przyjaciółką spędzicie na jeździe na nartach, masażach i wizycie u profesjonalnych wizażysty i fryzjera. 

Ale to nie wszystko! Zwyciężczynie spotkają się oko w oko z Łukaszem Zagrobelnym! Gwiazdor zaśpiewa tylko dla Was, a potem zje z Wami kolację!

 

To będzie niezapomniany weekend!