Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„It’s My Life” Dr. Albana Sylwestrowym Przebojem nr 1!

31.12.2016 23:55

Od 19 grudnia na naszej stronie można było zagłosować na Sylwestrowy Przebój nr.1. Spośród 30 hitów wybraliście ten jeden!

„It’s My Life” Dr. Albana Sylwestrowym Przebojem nr 1!

Singiel „It’s My Life” Albana Nwapa swoją premierę miał 25 lat temu. Utwór podbił europejskie listy przebojów stając się jednym z najbardziej znanych przebojów lat 90-tych. Nie był to jednak pierwszy hit popularnego Albana. Artysta wcześniej zaprezentował takie przeboje, jak: "Africa", "No Coke", czy "Hello".

Dr. Alban z pochodzenia jest Nigeryjczykiem, który do europejskiej muzyki z początku lat 90-tych dołożył afrykańskie beaty, dancefloorową energię i pozytywne przesłanie.

Historia Dr. Albana

Przyjechał do Europy, a konkretniej do Szwecji, aby studiować medycynę. Jego zaaklimatyzowanie się nie trwało długo. Alban szybko poznał uroki nocnego życia. Postanowił rozpocząć pracę, jako DJ w sztokholmskim klubie Alphabet Street.

W ciągu swojej kariery, Dr. Alban sprzedał ponad 11 milionów egzemplarzy swoich płyt na całym świecie! „It’s My Life” jest najbardziej rozpoznawalnym hitem Nigeryjczyka. Artysta aktualnie posiada własne studio nagraniowe i współpracuje w z wieloma cenionymi muzykami.

Szczęśliwego nowego roku!!! :)

503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 688851481