Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zobacz koncert Sound’n’Grace na Zimowym Narodowym. Słuchaj Radia ZET i wygraj specjalne zaproszenia [SZCZEGÓŁY]

07.12.2017 12:45

Jesteś fanem Sound’n’Grace i uwielbiasz ich muzykę? Do 8 grudnia masz możliwość wygrać zaproszenia na koncert zespołu, który odbędzie się 9 grudnia na Zimowym Narodowym w Warszawie. Słuchaj uważnie audycji Marcina Wojciechowskiego i zdobądź płyty grupy z autografami wokalistów oraz zaproszenia na koncert.

Zobacz koncert Sound’n’Grace na Zimowym Narodowym. Słuchaj Radia ZET i wygraj specjalne zaproszenia [SZCZEGÓŁY] fot. Radio ZET

Na miejscu spotkacie też Marcina Wojciechowskiego, który już od godz. 16:00 będzie prowadził relację na żywo z Zimowego Narodowego. Dla obecnych tego dnia osób na lodowisku czekają słodkie upominki od Radia ZET i świąteczne bombki.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Start koncertu odbędzie się o godz. 19:00 na Zimowym Narodowym. Oprócz chóru, na scenie pojawią się również Filip Lato i Jula. 

Relacji z Zimowego będzie można słuchać w Radiu ZET i podglądać na naszym Instagramie (radio_zet) oraz Facebook'u.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

17 listopada zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się dwanaście premierowych utworów i dwa dodatkowe bonusy. Wydawnictwo promują dobrze znane single „100” oraz „Idealnie”.

Radio ZET/PK&TP

Oceń