Rio 2016

Terminarz

Środa03.08

Czwartek04.08

Piątek05.08

Sobota06.08

Niedziela07.08

Poniedziałek08.08

Wtorek09.08

Środa10.08

Czwartek11.08

Piątek12.08

Sobota13.08

Niedziela14.08

Poniedziałek15.08

Wtorek16.08

Środa17.08

Czwartek18.08

Piątek19.08

Sobota20.08

Niedziela21.08

  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • 1/4 finału
    godz. 00:30
  • 1/2 finału
    godz. 22:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 22:30
  • Finał
    godz. 13:30
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • 1/4 finału
    godz. 13:30
  • 1/2 finału
    godz. 13:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 13:30
  • Finał
    godz. 13:30
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • 1/4 finału
    godz. 13:30
  • 1/2 finału
    godz. 13:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 13:30
  • Finał
    godz. 13:30
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 01:00
  • 1/8 finału
    godz. 13:30
  • 1/4 finału
    godz. 22:30
  • 1/2 finału
    godz. 13:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 13:30
  • Finał
    godz. 13:30
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • Eliminacje
    godz. 12:00
  • Eliminacje
    godz. 13:00
  • 1/8 finału
    godz. 13:30
  • 1/4 finału
    godz. 13:30
  • 1/2 finału
    godz. 13:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 13:30
  • Finał
    godz. 13:30
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 22:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 19:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 22:00
  • 1/2 finału
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 22:00
  • 1/2 finału
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 19:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 22:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    godz. 16:00
  • 1/4 finału
    godz. 16:00
  • 1/2 finału
    godz. 19:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Kwalifikacje
    Wielobój indywidualny
    godz. 15:20
  • Kwalifikacje
    Wielobój drużynowy
    godz. 15:00
  • Finał
    Wielobój indywidualny
    godz. 20:20
  • Final
    Wielobój drużynowy
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Skoki na trampolinie
    godz. 19:00
  • Finał
    Skoki na trampolinie
    godz. 19:00
  • Eliminacje
    Skoki na trampolinie
    godz. 19:00
  • Finał
    Skoki na trampolinie
    godz. 19:00
  • Kwalifikacje
    Wielobój indywidualny
    godz. 14:45
  • Finał
    Wielobój drużynowy
    godz. 21:00
  • Finał
    Wielobój indywidualny
    godz. 21:00
  • Finał
    Przyrządy
    godz. 19:00
  • Finał
    Przyrządy
    godz. 19:00
  • Finał
    Przyrządy
    godz. 19:00
  • Kwalifikacje
    Wielobój indywidualny
    godz. 15:30
  • Finał
    Wielobój drużynowy
    godz. 21:00
  • Finał
    Wielobój indywidualny
    godz. 21:00
  • Finał
    Przyrządy
    godz. 19:00
  • Finał
    Pzyrządy
    godz. 19:00
  • Finał
    Przyrządy
    godz. 19:00
  • Runda 1
    godz. 12:30
  • Runda 2
    godz. 12:30
  • Runda 3
    godz. 12:30
  • Finał
    godz. 12:00
  • Runda 1
    godz. 12:30
  • Runda 2
    godz. 12:30
  • Runda 3
    godz. 12:30
  • Finał
    godz. 12:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 17:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 22:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 17:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 22:00
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 17:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 01:30
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 17:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 01:30
  • Finał
    godz. 22:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Korea
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Holandia - Hiszpania
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Chiny - Niemcy
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Niemcy
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Holandia - Korea
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Hiszpania - Chiny
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Nowa Zelandia
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Niemcy - Korea
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Chiny - Holandia
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Niemcy - Hiszpania
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Korea - Chiny
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Holandia
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Holandia - Niemcy
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Korea - Hiszpania
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Chiny - Nowa Zelandia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Belgia - Wielka Brytania
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Australia - Nowa Zelandia
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Brazylia
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Nowa Zelandia
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Brazylia - Belgia
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Australia - Hiszpania
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Hiszpania
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Brazylia - Wielka Brytania
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Belgia - Australia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Brazylia
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Australia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Belgia
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Hiszpania
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Belgia - Nowa Zelandia
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Australia - Brazylia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Argentyna - USA
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Australia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Japonia - Indie
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Australia - USA
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Indie - Wielka Brytania
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Argentyna - Japonia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Indie - Australia
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Argentyna
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    USA - Japonia
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Australia - Argentyna
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    USA - Indie
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Japonia - Wielka Brytania
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Indie
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - USA
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Australia - Japonia
    godz. 00:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Holandia
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Indie - Irlandia
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Kanada - Niemcy
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Holandia - Irlandia
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Niemcy - Indie
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Kanada - Argentyna
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Indie
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Niemcy - Irlandia
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Holandia - Kanada
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Holandia - Indie
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Irlandia - Kanada
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Argentyna - Niemcy
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Indie - Kanada
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Niemcy - Holandia
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Irlandia - Argentyna
    godz. 00:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Finał
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Finał
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Finał
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Finał
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Ujeżdżenie
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Ujeżdżenie
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Ujeżdżenie
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Próba terenowa
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Próba terenowa
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Skoki
    Indywidualnie
    godz. 15:00
  • Skoki
    Drużynowo
    godz. 15:00
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinał
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 17:00
  • Repasaże, półfinały
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 17:30
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 17:30
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-2 (kajak w parze) 500 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-2 (kajak w parze) 500 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-2 (kajak w parze) 500 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo) 500 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo) 500 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo) 500 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-4 (kajak w czwórce) 500 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-4 (kajak w czwórce) 500 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-4 (kajak w czwórce) 500 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    C-1 (canoe pojedynczo)
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    C-2 (canoe w parze)
    godz. 17:30
  • Półfinał
    C-1 (canoe pojedynczo)
    godz. 18:30
  • Finał
    C-1 (canoe pojedynczo)
    godz. 18:30
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 18:30
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo)
    godz. 18:30
  • Półfinał
    C-2 (canoe w parze)
    godz. 17:30
  • Finał
    C-2 (canoe w parze)
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    C-1 (canoe pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    C-1 (canoe pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Finał
    C-1 (canoe pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo) 1000 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    C-1 (canoe pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    C-1 (canoe pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-2 (kajak w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-2 (kajak w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-2 (kajak w parze) 200 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-2 (kajak w parze) 200 m
    godz. 14:00
  • Finał
    C-1 (canoe pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-2 (kajak w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-2 (kajak w parze) 200 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    C-2 (canoe w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    C-2 (canoe w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    K-4 (kajak w czwórce) 1000 m
    godz. 14:00
  • Półfinał
    K-4 (kajak w czwórce) 1000 m
    godz. 14:00
  • Finał
    C-2 (canoe w parze) 1000 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-1 (kajak pojedynczo) 200 m
    godz. 14:00
  • Finał
    K-4 (kajak w czwórce) 1000 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    godz. 18:30
  • 1/2 finału, finał
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    godz. 18:30
  • 1/4 finału
    godz. 18:30
  • 1/2 finału, finał
    godz. 18:30
  • Wyścig
    godz. 17:30
  • Wyścig
    godz. 17:30
  • Wyścig
    godz. 17:30
  • Jazda na czas
    godz. 14:30
  • Wyścig
    godz. 14:30
  • Jazda na czas
    godz. 14:30
  • Kwalifikacje
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 21:00
  • Kwalifikacje
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • Półfinały
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • O 3. miejsce
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • Finał
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • I runda
    Keirin
    godz. 15:00
  • Repasaże
    Keirin
    godz. 15:00
  • I runda
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 15:00
  • II runda
    Keirin
    godz. 21:00
  • Finały
    Keirin
    godz. 21:00
  • Finały
    na dochodzenie drużynowo
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Sprint
    godz. 21:00
  • 1/16 finału
    Sprint
    godz. 21:00
  • 1/8 finału
    Sprint
    godz. 15:00
  • Omnium
    Scratch
    godz. 15:00
  • Omnium
    3 km na dochodzenie
    godz. 21:00
  • Omnium
    Wyścig australijski
    godz. 21:00
  • O miejsca 9-12
    Sprint
    godz. 21:00
  • 1/4 finału
    Sprint
    godz. 15:00
  • O miejsca 5-8
    Sprint
    godz. 15:00
  • Omnium
    500 m
    godz. 15:00
  • Omnium
    Okrążenie ze startu lotnego
    godz. 21:00
  • Omnium
    Wyścig punktowy
    godz. 21:00
  • 1/2 finału
    Sprint
    godz. 21:00
  • O 3. miejsce
    Sprint
    godz. 21:00
  • Finał
    Sprint
    godz. 21:00
  • Kwalifikacje
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 21:00
  • Kwalifikacje
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • 1/2 finału
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • O 3. miejsce
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • Finał
    Sprint drużynowy
    godz. 21:00
  • I runda
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Sprint (jazda na czas)
    godz. 21:00
  • 1/16 finału
    Sprint (wyścig)
    godz. 21:00
  • O 3. miejsce
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 22:00
  • Finał
    Na dochodzenie drużynowo
    godz. 22:00
  • 1/8 finału
    Sprint
    godz. 15:00
  • 1/4 finału
    Sprint
    godz. 21:00
  • 1/2 finału
    Sprint
    godz. 21:00
  • O miejsca 5-12
    Sprint
    godz. 21:00
  • Omnium
    Scratch
    godz. 21:00
  • Omnium
    4 km na dochodzenie
    godz. 21:00
  • Omnium
    Wyścig australijski
    godz. 21:00
  • O 3. miejsce
    Sprint
    godz. 21:00
  • Finał
    Sprint
    godz. 21:00
  • Omnium
    1 km
    godz. 15:00
  • Omnium
    Okrążenie ze startu lotnego
    godz. 21:00
  • Omnium
    Wyścig punktowy
    godz. 21:00
  • I runda
    Keirin
    godz. 15:00
  • Repasaże
    Keirin
    godz. 15:00
  • II runda
    Keirin
    godz. 21:00
  • Finał
    Keirin
    godz. 21:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 00:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 20:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 20:30
  • Półfinał nr 2
    godz. 00:00
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 16:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 19:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:45
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:15
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 16:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 19:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:45
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:15
  • Finał
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 20:45
  • Eliminacje
    Turcja - Francja
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Brazylia - Australia
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    Białoruś - Japonia
    godz. 00:45
  • Eliminacje
    Australia - Turcja
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    Francja - Białoruś
    godz. 00:45
  • Eliminacje
    Japonia - Brazylia
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    Australia - Francja
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Brazylia - Białoruś
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Turcja - Japonia
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Białoruś - Turcja
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Francja - Brazylia
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Japonia - Australia
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Australia - Białoruś
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Turcja - Brazylia
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Japonia - Francja
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Australia - Francja
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Chiny - Stany Zjednoczone
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Wenezuela - Serbia
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Serbia - Australia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Wenezuela
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Francja - Chiny
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Francja - Serbia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Australia - Stany Zjednoczone
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Wenezuela - Chiny
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Chiny - Australia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Serbia
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Francja - Wenezuela
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Francja
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Australia - Wenezuela
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Serbia - Chiny
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Chiny - Kanada
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Senegal
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Serbia - Hiszpania
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Hiszpania - Stany Zjednoczone
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Kanada - Serbia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Senegal - Chiny
    godz. 00:45
  • Eliminacje
    Chiny - Hiszpania
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Serbia
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Senegal - Kanada
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Serbia - Chiny
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Kanada - Stany Zjednoczone
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Senegal
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Chiny - Stany Zjednoczone
    godz. 17:15
  • Eliminacje
    Senegal - Serbia
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Kanada
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Brazylia - Litwa
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Chorwacja - Hiszpania
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Nigeria - Argentyna
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Brazylia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Litwa - Nigeria
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Argentyna - Chorwacja
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Chorwacja
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Nigeria - Hiszpania
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Litwa - Argentyna
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Brazylia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Hiszpania - Litwa
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Chorwacja - Nigeria
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Nigeria - Brazylia
    godz. 19:15
  • Eliminacje
    Hiszpania - Argentyna
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Litwa - Chorwacja
    godz. 03:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:30
  • Siedmiobój
    Bieg na 100 metrów
    godz. 14:35
  • Eliminacje
    Pchnięcie kulą
    godz. 15:05
  • Siedmiobój
    Skok wzwyż
    godz. 15:50
  • Finał
    Bieg na 10000 m
    godz. 16:10
  • Eliminacje
    Bieg na 100 m
    godz. 16:55
  • Eliminacje
    Bieg na 1500 m
    godz. 01:30
  • Siedmiobój
    Pchnięcie kulą
    godz. 01:35
  • Eliminacje
    Rzut młotem
    godz. 01:40
  • Finał
    Pchnięcie kulą
    godz. 03:00
  • Siedmiobój
    Bieg na 200 m
    godz. 03:05
  • I runda
    Bieg na 100 m
    godz. 03:40
  • Eliminacje
    Trójskok
    godz. 14:40
  • Eliminacje
    Bieg na 3000 metrów z przeszkodami
    godz. 15:05
  • Eliminacje
    Bieg na 400 m
    godz. 16:00
  • Siedmiobój
    Skok w dal
    godz. 16:45
  • Siedmiobój
    Rzut oszczepem
    godz. 01:00
  • Półfinały
    Bieg na 100 m
    godz. 02:00
  • Siedmiobój
    Bieg na 800 m
    godz. 03:45
  • Finał
    Bieg na 100 m
    godz. 13:35
  • Finał
    Maraton
    godz. 14:30
  • Półfinały
    Bieg na 400 m
    godz. 01:35
  • Finał
    Trójskok
    godz. 01:55
  • Półfinały
    Bieg na 1500 m
    godz. 02:30
  • Finał
    Bieg na 3000 m z przeszkodami
    godz. 15:25
  • Finał
    Rzut młotem
    godz. 15:40
  • Eliminacje
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Rzut dyskiem
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Bieg na 200 m
    godz. 02:30
  • Finał
    Bieg na 400 m
    godz. 03:45
  • Eliminacje
    Bieg na 5000 m
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Skok o tyczce
    godz. 14:45
  • Eliminacje
    Bieg na 100 m przez płotki
    godz. 16:05
  • Finał
    Rzut dyskiem
    godz. 16:20
  • Eliminacje
    Rzut oszczepem
    godz. 01:35
  • Eliminacje
    Skok w dal
    godz. 02:05
  • Półfinały
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 02:10
  • Półfinały
    Bieg na 200 m
    godz. 03:00
  • Finał
    Bieg na 1500 m
    godz. 03:30
  • Eliminacje
    Bieg na 800 m
    godz. 15:55
  • Półfinały
    Bieg na 110 m przez płotki
    godz. 01:45
  • Finał
    Skok w dal
    godz. 02:15
  • Finał
    Bieg na 200 m
    godz. 03:30
  • Finał
    Bieg na 100 m przez płotki
    godz. 03:55
  • Eliminacje
    Skok wzwyż
    godz. 15:00
  • Półfinały
    Sztafeta 4x100 m
    godz. 16:20
  • Finał
    Rzut oszczepem
    godz. 02:10
  • Półfinały
    Bieg na 800 m
    godz. 02:15
  • Finał
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 03:15
  • Finał
    Chód (20 km)
    godz. 19:30
  • Finał
    Skok o tyczce
    godz. 01:30
  • Półfinały
    Sztafeta 4x400 m
    godz. 01:40
  • Finał
    Bieg na 5000 m
    godz. 02:40
  • Finał
    Sztafeta 4x100 m
    godz. 03:15
  • Finał
    Skok wzwyż
    godz. 01:30
  • Finał
    Bieg na 800 m
    godz. 02:15
  • Finał
    Sztafeta 4x400 m
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    Rzut dyskiem (grupa A)
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Bieg na 800 m
    godz. 15:10
  • Eliminacje
    Rzut dyskiem (grupa B)
    godz. 15:55
  • Finał
    Chód (20 km)
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Bieg na 400 m
    godz. 02:05
  • Eliminacje
    Skok w dal
    godz. 02:20
  • Eliminacje
    Bieg na 100 m
    godz. 14:30
  • Finał
    Rzut dyskiem
    godz. 15:50
  • I runda
    Bieg na 100 m
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Skok o tyczce
    godz. 01:20
  • Półfinały
    Bieg na 400 m
    godz. 01:30
  • Finał
    Skok w dal
    godz. 01:50
  • Półfinały
    Big na 800 m
    godz. 02:25
  • Finał
    Bieg na 10000 m
    godz. 02:55
  • Eliminacje
    Skok wzwyż
    godz. 01:30
  • Półfinały
    Bieg na 100 m
    godz. 02:00
  • Finał
    Bieg na 400 m
    godz. 03:00
  • Finał
    Bieg na 100 m
    godz. 03:25
  • Eliminacje
    Trójskok
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Bieg na 3000 m z przeszkodami
    godz. 14:35
  • Eliminacje
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 15:45
  • Finał
    Skok o tyczce
    godz. 01:35
  • Eliminacje
    Bieg na 110 m przez płotki
    godz. 01:40
  • Finał
    Bieg na 800 m
    godz. 03:25
  • Finał
    Trójskok
    godz. 14:50
  • Eliminacje
    Bieg na 1500 m
    godz. 15:30
  • Eliminacje
    Bieg na 200 m
    godz. 16:50
  • Finał
    Skok wzwyż
    godz. 01:30
  • Półfinały
    Bieg na 110 m przez płotki
    godz. 01:40
  • Półfinały
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 02:40
  • Finał
    Bieg na 110 m przez płotki
    godz. 03:45
  • Dziesięciobój
    Bieg na 100 m
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Rzut młotem
    godz. 14:40
  • Eliminacje
    Bieg na 5000 m
    godz. 15:05
  • Dziesięciobój
    Skok w dal
    godz. 15:35
  • Finał
    Bieg na 3000 m z przeszkodami
    godz. 16:50
  • Dziesięciobój
    Pchnięcie kulą
    godz. 17:15
  • Dziesięciobój
    Skok wzwyż
    godz. 22:45
  • Eliminacje
    Rzut oszczepem
    godz. 01:30
  • Dziesięciobój
    Bieg na 400 m
    godz. 02:20
  • Półfinały
    Bieg na 200 m
    godz. 03:00
  • Dziesięciobój
    Bieg na 110 m przez płotki
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Pchnięcie kulą
    godz. 14:55
  • Dzisięciobój
    Rzut dyskiem
    godz. 15:25
  • Półfinały
    Sztafeta 4x100 m
    godz. 16:40
  • Finał
    Bieg na 400 m przez płotki
    godz. 17:00
  • Dziesięciobój
    Skok o tyczce
    godz. 18:25
  • Dziesięciobój
    Rzut oszczepem
    godz. 23:25
  • Finał
    Pchnięcie kulą
    godz. 01:30
  • Półfinały
    Bieg na 1500 m
    godz. 01:45
  • Dziesięciobój
    Bieg na 1500 m
    godz. 02:45
  • Finał
    Bieg na 200 m
    godz. 03:30
  • Finał
    Chód (50 km)
    godz. 13:00
  • Finał
    Rzut młotem
    godz. 02:05
  • Półfinały
    Sztafeta 4x400 m
    godz. 02:10
  • Finał
    Sztafeta 4x100 m
    godz. 03:35
  • Finał
    Rzut oszczepem
    godz. 01:55
  • Finał
    Bieg na 1500 m
    godz. 02:00
  • Finał
    Bieg na 5000 m
    godz. 02:30
  • Finał
    Sztafeta 4x400 m
    godz. 03:35
  • Finał
    Maraton
    godz. 14:30
  • 1/8 finału
    Drużynowo
    godz. 14:00
  • Finały
    Drużynowo
    godz. 19:00
  • 1/32 finału
    Indywidualnie
    godz. 14:00
  • 1/16 finału
    Indywidualnie
    godz. 20:00
  • 1/8 finału
    Indywidualnie
    godz. 14:00
  • Finały
    Indywidualnie
    godz. 20:00
  • 1/8 finału
    Drużynowo
    godz. 14:00
  • Finały
    Drużynowo
    godz. 19:00
  • 1/32 finału
    godz. 14:00
  • 1/16 finału
    Indywidualnie
    godz. 16:00
  • 1/8 finału
    godz. 14:00
  • Finały
    godz. 20:00
  • Szermierka
    godz. 15:00
  • Pływanie
    godz. 15:00
  • Jazda konna
    godz. 19:00
  • Bieg i strzelanie
    godz. 20:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Szermierka
    godz. 19:30
  • Pływanie
    godz. 15:00
  • Jazda Konna
    godz. 19:00
  • Bieg i strzelanie
    godz. 20:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 21:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 21:00
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 21:00
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 00:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:00
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 21:00
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 00:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:00
  • Finał
    godz. 22:30
  • Finał
    godz. 22:30
  • 1. kolejka
    Irak - Dania
    godz. 18:00
  • 1. kolejka
    Brazylia - RPA
    godz. 21:00
  • 2. kolejka
    Dania - RPA
    godz. 00:00
  • 2. kolejka
    Brazylia - Irak
    godz. 03:00
  • 3. kolejka
    Dania - Brazylia
    godz. 03:00
  • 3. kolejka
    RPA - Irak
    godz. 03:00
  • 1. kolejka
    Szwecja - Kolumbia
    godz. 00:00
  • 1. kolejka
    Nigeria - Japonia
    godz. 03:00
  • 2. kolejka
    Szwecja - Nigeria
    godz. 00:00
  • 2. kolejka
    Japonia - Kolumbia
    godz. 03:00
  • 3. kolejka
    Kolumbia - Nigeria
    godz. 00:00
  • 3. kolejka
    Japonia - Szwecja
    godz. 00:00
  • 1. kolejka
    Meksyk - Niemcy
    godz. 22:00
  • 1. kolejka
    Fidżi - Korea Płd.
    godz. 01:00
  • 2. kolejka
    Fidzi - Meksyk
    godz. 18:00
  • 2. kolejka
    Niemcy - Korea Płd.
    godz. 21:00
  • 3. kolejka
    Korea Płd. - Meksyk
    godz. 21:00
  • 3. kolejka
    Niemcy - Fidżi
    godz. 21:00
  • 1. kolejka
    Honduras - Algieria
    godz. 20:00
  • 1. kolejka
    Portugalia - Argentyna
    godz. 23:00
  • 2. kolejka
    Honduras - Portugalia
    godz. 20:00
  • 2. kolejka
    Argentyna - Algieria
    godz. 23:00
  • 3. kolejka
    Algieria - Portugalia
    godz. 18:00
  • 3. kolejka
    Argentyna - Honduras
    godz. 18:00
  • 1. kolejka
    Szwecja - RPA
    godz. 18:00
  • 1. kolejka
    Brazylia - Chiny
    godz. 21:00
  • 2. kolejka
    RPA - Chiny
    godz. 00:00
  • 2. kolejka
    Brazylia - Szwecja
    godz. 03:00
  • 3. kolejka
    RPA - Brazylia
    godz. 02:00
  • 3. kolejka
    Chiny - Szwecja
    godz. 03:00
  • 1. kolejka
    Kanada - Australia
    godz. 20:00
  • 1. kolejka
    Zimbabwe - Niemcy
    godz. 23:00
  • 2. kolejka
    Kanada - Zimbabwe
    godz. 20:00
  • 2. kolejka
    Niemcy - Australia
    godz. 23:00
  • 3. kolejka
    Australia - Zimbabwe
    godz. 21:00
  • 3. kolejka
    Niemcy - Kanada
    godz. 21:00
  • 1. kolejka
    USA - Nowa Zelandia
    godz. 00:00
  • 1. kolejka
    Francja - Kolumbia
    godz. 03:00
  • 2. kolejka
    USA - Francja
    godz. 22:00
  • 2. kolejka
    Kolumbia - Nowa Zelandia
    godz. 01:00
  • 3. kolejka
    Kolumbia - USA
    godz. 23:00
  • 3. kolejka
    Nowa Zelandia - Francja
    godz. 00:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 18:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 18:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 20:30
  • Półfinał nr 2
    godz. 01:30
  • Półfinał nr 1
    godz. 20:30
  • Półfinał nr 2
    godz. 01:30
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 18:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 22:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 01:30
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 18:30
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 22:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 01:30
  • Finał
    godz. 20:30
  • Finał
    godz. 19:00
  • 1. kolejka
    Norwegia - Brazylia
    godz. 14:30
  • 1. kolejka
    Czarnogóra - Hiszpania
    godz. 21:40
  • 1. kolejka
    Rumunia - Angola
    godz. 00:50
  • 2. kolejka
    Hiszpania - Norwegia
    godz. 19:40
  • 2. kolejka
    Brazylia - Rumunia
    godz. 21:40
  • 2. kolejka
    Angola - Czarnogóra
    godz. 02:50
  • 3. kolejka
    Brazylia - Hiszpania
    godz. 14:30
  • 3. kolejka
    Rumunia - Czarnogóra
    godz. 16:30
  • 3. kolejka
    Norwegia - Angola
    godz. 21:40
  • 4. kolejka
    Angola - Brazylia
    godz. 14:30
  • 4. kolejka
    Rumunia - Hiszpania
    godz. 19:40
  • 4. kolejka
    Czarnogóra - Norwegia
    godz. 21:40
  • 5. kolejka
    Czarnogóra - Brazylia
    godz. 14:30
  • 5. kolejka
    Norwegia - Rumunia
    godz. 21:40
  • 5. kolejka
    Hiszpania - Angola
    godz. 00:50
  • 1. kolejka
    Chorwacja - Katar
    godz. 14:30
  • 1. kolejka
    Dania - Argentyna
    godz. 19:40
  • 1. kolejka
    Francja - Tunezja
    godz. 00:50
  • 2. kolejka
    Katar - Francja
    godz. 14:30
  • 2. kolejka
    Tunezja - Dania
    godz. 19:40
  • 2. kolejka
    Argentyna - Chorwacja
    godz. 02:50
  • 3. kolejka
    Tunezja - Katar
    godz. 14:30
  • 3. kolejka
    Dania - Chorwacja
    godz. 19:40
  • 3. kolejka
    Francja - Argentyna
    godz. 02:50
  • 4. kolejka
    Chorwacja - Francja
    godz. 16:30
  • 4. kolejka
    Dania - Katar
    godz. 19:40
  • 4. kolejka
    Argentyna - Tunezja
    godz. 02:50
  • 5. kolejka
    Francja - Dania
    godz. 19:40
  • 5. kolejka
    Chorwacja - Tunezja
    godz. 00:50
  • 5. kolejka
    Katar - Argentyna
    godz. 02:50
  • 1. kolejka
    Holandia - Francja
    godz. 16:30
  • 1. kolejka
    Rosja - Korea Płd.
    godz. 19:40
  • 1. kolejka
    Szwecja - Argentyna
    godz. 02:50
  • 2. kolejka
    Korea Płd. - Szwecja
    godz. 14:30
  • 2. kolejka
    Francja - Rosja
    godz. 16:30
  • 2. kolejka
    Argentyna - Holandia
    godz. 00:50
  • 3. kolejka
    Rosja - Szwecja
    godz. 19:40
  • 3. kolejka
    Holandia - Korea Płd.
    godz. 00:50
  • 3. kolejka
    Francja - Argentyna
    godz. 02:50
  • 4. kolejka
    Szwecja - Holandia
    godz. 16:30
  • 4. kolejka
    Rosja - Argentyna
    godz. 00:50
  • 4. kolejka
    Korea Płd. - Francja
    godz. 02:50
  • 5. kolejka
    Szwecja - Francja
    godz. 16:30
  • 5. kolejka
    Holandia - Rosja
    godz. 19:40
  • 5. kolejka
    Argentyna - Korea Płd.
    godz. 02:50
  • 1. kolejka
    Szwecja - Niemcy
    godz. 16:30
  • 1. kolejka
    Polska - Brazylia
    godz. 21:40
  • 1. kolejka
    Słowenia - Egipt
    godz. 02:50
  • 2. kolejka
    Polska - Niemcy
    godz. 16:30
  • 2. kolejka
    Brazylia - Słowenia
    godz. 21:40
  • 2. kolejka
    Egipt - Szwecja
    godz. 00:50
  • 3. kolejka
    Polska - Egipt
    godz. 16:30
  • 3. kolejka
    Brazylia - Niemcy
    godz. 21:40
  • 3. kolejka
    Słowenia - Szwecja
    godz. 00:50
  • 4. kolejka
    Słowenia - Niemcy
    godz. 14:30
  • 4. kolejka
    Egipt - Brazylia
    godz. 21:40
  • 4. kolejka
    Polska - Szwecja
    godz. 00:50
  • 5. kolejka
    Polska - Słowenia
    godz. 14:30
  • 5. kolejka
    Niemcy - Egipt
    godz. 16:30
  • 5. kolejka
    Szwecja - Brazylia
    godz. 21:40
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 15:30
  • Półfinał nr 1
    godz. 16:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 20:10
  • Półfinał nr 1
    godz. 16:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 20:10
  • Ćwierćfinały
    od godz. 19.10
    godz. 19:10
  • Ćwierćfinały
    od godz. 16.00
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 19:10
  • Finał
    godz. 21:30
  • 1. kolejka
    Włochy - Brazylia
    godz. 15:20
  • 1. kolejka
    Rosja - Australia
    godz. 18:00
  • 2. kolejka
    Rosja - Brazylia
    godz. 14:00
  • 2. kolejka
    Włochy - Australia
    godz. 15:20
  • 3. kolejka
    Rosja - Włochy
    godz. 15:20
  • 3. kolejka
    Australia - Brazylia
    godz. 16:40
  • 1. kolejka
    Serbia - Węgry
    godz. 14:00
  • 1. kolejka
    Grecja - Japonia
    godz. 16:40
  • 1. kolejka
    Brazylia - Australia
    godz. 01:50
  • 2. kolejka
    Serbia - Grecja
    godz. 18:00
  • 2. kolejka
    Japonia - Brazylia
    godz. 00:30
  • 2. kolejka
    Węgry - Australia
    godz. 01:50
  • 3. kolejka
    Australia - Japonia
    godz. 14:00
  • 3. kolejka
    Grecja - Węgry
    godz. 15:20
  • 3. kolejka
    Brazylia - Serbia
    godz. 00:30
  • 4. kolejka
    Grecja - Brazylia
    godz. 00:30
  • 4. kolejka
    Węgry - Japonia
    godz. 01:50
  • 4. kolejka
    Serbia - Australia
    godz. 03:10
  • 5. kolejka
    Australia - Grecja
    godz. 17:50
  • 5. kolejka
    Serbia - Japonia
    godz. 19:10
  • 5. kolejka
    Brazylia - Węgry
    godz. 01:50
  • 1. kolejka
    Chiny - Węgry
    godz. 14:00
  • 1. kolejka
    Hiszpania - USA
    godz. 16:40
  • 3. kolejka
    Hiszpania - Chiny
    godz. 14:00
  • 2. kolejka
    Chiny - USA
    godz. 16:40
  • 2. kolejka
    Hiszpania - Węgry
    godz. 18:00
  • 3. kolejka
    Węgry - USA
    godz. 18:00
  • 1. kolejka
    USA - Chorwacja
    godz. 15:20
  • 1. kolejka
    Francja - Czarnogóra
    godz. 18:00
  • 1. kolejka
    Hiszpania - Włochy
    godz. 00:30
  • 2. kolejka
    Chorwacja - Czarnogóra
    godz. 14:00
  • 2. kolejka
    Włochy - Francja
    godz. 15:20
  • 2. kolejka
    USA - Hiszpania
    godz. 16:40
  • 3. kolejka
    Francja - USA
    godz. 16:40
  • 3. kolejka
    Czarnogóra - Włochy
    godz. 18:00
  • 3. kolejka
    Hiszpania - Chorwacja
    godz. 01:50
  • 4. kolejka
    Chorwacja - Włochy
    godz. 14:00
  • 4. kolejka
    Hiszpania - Francja
    godz. 15:20
  • 4. kolejka
    USA - Czarnogóra
    godz. 16:40
  • 5. kolejka
    USA - Włochy
    godz. 20:30
  • 5. kolejka
    Francja - Chorwacja
    godz. 21:50
  • 5. kolejka
    Czarnogóra - Hiszpania
    godz. 00:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 15:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:40
  • Eliminacje
    100 m st. motylkowym; 4x100 m st. dowolnym; 400 m st. zmiennym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. motylkowym
    godz. 03:00
  • Finały
    4x100 m st. dowolnym; 400 m st. zmiennym
    godz. 12:00
  • Eliminacje
    100 m st. grzbietowym; 100 m st. klasycznym; 400 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. grzbietowym; 100 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. motylkowym; 400 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. dowolnym; 200 m st. zmiennym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    200 m st. dowolnym; 200 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. grzbietowym; 100 m st. klasycznym;
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. motylkowym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    200 m st. motylkowym
    godz. 03:00
  • Finały
    200 m st. dowolnym; 200 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    100 m st. dowolnym; 200 m st. klasycznym; 4x200 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    200 m st. motylkowym; 4x200 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. grzbietowym; 800 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    200 m st. grzbietowym; 200 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    4x100 m st. zmiennym; 50 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    50 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    200 m st. grzbietowym; 800 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    4x100 m st. zmiennym; 50 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    100 m st. klasycznym; 400 m st. dowolnym; 400 m st. zmiennym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Finały
    400 m st. dowolnym; 400 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    100 m st. grzbietowym; 200 m st. dowolnym; 4x100 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. grzbietowym; 200 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. klasycznym; 4x100 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. motylkowym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    200 m st. motylkowym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. grzbietowym; 200 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    100 m st. dowolnym; 200 m st. klasycznym; 4x200 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. dowolnym; 200 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Finały
    200 m st. motylkowym; 4x200 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    200 m st. grzbietowym; 200 m st. zmiennym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    200 m st. grzbietowym; 200 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Finały
    100 m st. dowolnym; 200 m st. klasycznym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    100 m st. motylkowym; 50 m st. dowolnym
    godz. 18:00
  • Półfinały
    100 m st. motylkowym; 50 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    200 m st. grzbietowym; 200 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    1500 m st. dowolnym; 4x100 m st. zmiennym
    godz. 18:00
  • Finały
    100 m st. motylkowym; 50 m st. dowolnym
    godz. 03:00
  • Finały
    1500 m st. dowolnym; 4x100 m st. zmiennym
    godz. 03:00
  • Eliminacje
    Duety
    godz. 16:00
  • Program techniczny
    Duety
    godz. 16:00
  • Finał
    Duety
    godz. 19:00
  • Program techniczny
    Drużyny
    godz. 18:00
  • Finał
    Drużyny
    godz. 17:00
  • do 48 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 53 kg
    Finał
    godz. 20:30
  • do 58 kg
    Finał
    godz. 20:30
  • do 63 kg
    Finał
    godz. 20:30
  • do 69 kg
    Finał
    godz. 20:30
  • do 75 kg
    Finał
    godz. 20:30
  • powyżej 75 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 56 kg
    Finały
    godz. 00:00
  • do 62 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 69 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 77 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 85 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 94 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • do 105 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • powyżej 105 kg
    Finał
    godz. 00:00
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Fidżi
    godz. 18:00
  • Eliminacje
    Australia - Kolumbia
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Kolumbia
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Australia - Fidżi
    godz. 23:30
  • Eliminacje
    Fidżi - Kolumbia
    godz. 18:00
  • Eliminacje
    Australia - Stany Zjednoczone
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Argentyna
    godz. 18:00
  • Eliminacje
    Fidżi - Brazylia
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Brazylia
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Fidżi - Argentyna
    godz. 23:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Brazylia
    godz. 18:00
  • Eliminacje
    Fidżi - Stany Zjednoczone
    godz. 18:30
  • Eliminacje
    Francja - Hiszpania
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Kenia
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Francja - Kenia
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Hiszpania
    godz. 21:30
  • Eliminacje
    Hiszpania - Kenia
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Francja
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Austrlia - Francja
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    RPA - Hiszpania
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Australia - Hiszpania
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    RPA - Francja
    godz. 21:30
  • Eliminacje
    Francja - Hiszpania
    godz. 16:00
  • Eliminacje
    RPa - Australia
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Brazylia
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Kanada - Japonia
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Japonia
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Kanada - Brazylia
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Japonia
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Kanada - Wielka Brytania
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Kenia
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Japonia
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Wielka Brytania - Japonia
    godz. 22:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Kenia
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    Kenia - Japonia
    godz. 17:00
  • Eliminacje
    Nowa Zelandia - Wielka Brytania
    godz. 17:30
  • Półfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 03:15
  • Półfinał nr 1
    godz. 18:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 03:15
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 19:00
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:15
  • Ćwierćfinał nr 1
    godz. 15:00
  • Ćwierćfinał nr 2
    godz. 19:00
  • Ćwierćfinał nr 3
    godz. 23:00
  • Ćwierćfinał nr 4
    godz. 03:15
  • Finał
    godz. 03:15
  • Finał
    godz. 18:15
  • Eliminacje
    Japonia - Korea Południowa
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Kamerun
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Rosja - Argentyna
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Japonia - Kamerun
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Rosja - Korea Południowa
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Argentyna
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Rosja - Kamerun
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Korea Południowa - Argentyna
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Japonia
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Argentyna - Kamerun
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Rosja - Japonia
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Korea Południowa
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Korea Południowa - Kamerun
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Japonia - Argentyna
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Rosja
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Włochy - Francja
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Meksyk
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Kanada
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Francja - Meksyk
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Włochy - Stany Zjednoczone
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Brazylia - Kanada
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Kanada - Francja
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Włochy - Meksyk
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Stany Zjednoczone
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Francja
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Kanada - Meksyk
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Włochy
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Meksyk
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Włochy - Kanada
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Brazylia - Francja
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Chiny - Holandia
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Portoryko
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Serbia - Włochy
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Chiny - Włochy
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Holandia
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Serbia - Portoryko
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Chiny - Portoryko
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Włochy - Holandia
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Serbia
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Chiny - Serbia
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Włochy
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Holandia - Portoryko
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Serbia - Holandia
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Włochy - Portoryko
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Stany Zjednoczone - Chiny
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Polska - Egipt
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Rosja - Kuba
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Iran
    godz. 03:35
  • Eliminacje
    Rosja - Argentyna
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Polska - Iran
    godz. 22:05
  • Eliminacje
    Kuba - Egipt
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    Iran - Kuba
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Rosja - Egipt
    godz. 16:35
  • Eliminacje
    Polska - Argentyna
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Iran - Egipt
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Argentyna - Kuba
    godz. 16:30
  • Eliminacje
    Polska - Rosja
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Argentyna - Egipt
    godz. 14:30
  • Eliminacje
    Rosja - Iran
    godz. 20:00
  • Eliminacje
    Polska - Kuba
    godz. 22:05
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 18:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 14:30
  • Półfinał nr 1
    godz. 21:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 04:00
  • Półfinał nr 1
    godz. 21:00
  • Półfinał nr 2
    godz. 04:00
  • Ćwierćfinały
    od godz. 21.00 do 22.50
    godz. 12:00
  • Ćwierćfinały
    od godz. 4.00 do 4.40
    godz. 04:00
  • Ćwierćfinały
    od godz. 21.00 do 22.50
    godz. 21:00
  • Ćwierćfinały
    od godz. 4.00 do 5.50
    godz. 04:00
  • 1/8 finału
    od godz. 16.00 do 21.50
    godz. 16:00
  • 1/8 finału
    od godz. 00.00 do 1.50
    godz. 00:00
  • 1/8 finału
    od godz. 4.00 do 5.50
    godz. 04:00
  • 1/8 finału
    od godz. 16.00 do 21.50
    godz. 16:00
  • 1/8 finału
    od godz. 00.00 do 1.50
    godz. 00:00
  • 1/8 finału
    od godz. 4.00 do 5.50
    godz. 04:00
  • 1/8 finału
    od godz. 16.00 do 21.50
    godz. 16:00
  • 1/8 finału
    od godz. 00.00 do 1.50
    godz. 00:00
  • 1/8 finału
    od godz. 4.00 do 5.50
    godz. 04:00
  • 1/8 finału
    od godz. 16.00 do 21.50
    godz. 16:00
  • 1/8 finału
    od godz. 00.00 do 1.50
    godz. 00:00
  • 1/8 finału
    od godz. 4.00 do 5.50
    godz. 04:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Szczęśliwi przegrani (Lucky Losers)
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Faza grupowa
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Faza grupowa
    od godz. 15.00 do 00.20
    godz. 15:00
  • Szczęśliwi przegrani (Lucky Losers)
    od godz. 2.00 do 5.50
    godz. 02:00
  • Finał
    godz. 03:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 03:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 03:00
  • Finał
    Synchroniczne trampolina
    godz. 21:00
  • Finał
    Synchroniczne wieża
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Trampolina 3 m
    godz. 20:30
  • Półfinał
    Trampolina 3 m
    godz. 21:00
  • Finał
    Trampolina 3 m
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Wieża 10 m
    godz. 20:00
  • Półfinał
    Wieża 10 m
    godz. 15:00
  • Finał
    Wieża 10 m
    godz. 21:00
  • Finał
    Synchroniczne wieża
    godz. 21:00
  • Finał
    Synchroniczne trampolina
    godz. 21:00
  • Eliminacje
    Trampolina 3 m
    godz. 20:15
  • Półfinał
    Trampolina 3 m
    godz. 15:00
  • Finał
    Trampolina 3 m
    godz. 23:00
  • Eliminacje
    Wieża 10 m
    godz. 20:00
  • Półfinał
    Wieża 10 m
    godz. 16:00
  • Finał
    Wieża 10 m
    godz. 21:30
  • Eliminacje
    Karabin pneumatyczny 10 m
    godz. 13:30
  • Finał
    Karabin pneumatyczny 10 m
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Trap
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    Pistolet pneumatyczny 10 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Trap
    godz. 19:30
  • Finał
    Pistolet pneumatyczny 10 m
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Pistolet sportowy 25 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Pistolet sportowy 25 m
    godz. 20:30
  • Eliminacje
    Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m
    godz. 17:30
  • Eliminacje
    Skeet
    godz. 14:00
  • Finał
    Skeet
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Pistolet pneumatyczny 10 m
    godz. 13:30
  • Finał
    Pistolet pneumatyczny 10 m
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Trap
    godz. 14:00
  • Finał
    Trap
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Pistolet dowolny 50 m
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    Trap podwójny
    godz. 14:00
  • Finał
    Pistolet dowolny 50 m
    godz. 19:30
  • Finał
    Trap podwójny
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Karabin małokalibrowy leżąc 50 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Karabin małokalibrowy leżąc 50 m
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Skeet
    godz. 14:00
  • Eliminacje
    Pistolet szybkostrzelny 25 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Skeet
    godz. 19:30
  • Finał
    Pistolet szybkostrzelny 25 m
    godz. 19:30
  • Eliminacje
    Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m
    godz. 14:00
  • Finał
    Karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m
    godz. 17:30
  • Eliminacje, ćwierćfinały, półfinały
    godz. 14:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały, półfinały
    godz. 14:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały, półfinały
    godz. 14:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały, półfinały
    godz. 14:00
  • Finał
    godz. 22:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 14:00
  • Półfinały, finał
    godz. 21:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 13:30
  • Półfinały, finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 18:05
  • Półfinały, finał
    godz. 21:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 14:00
  • Półfinały, finał
    godz. 21:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 14:00
  • Półfinały, finały
    godz. 21:00
  • Eliminacje, ćwierćfinały
    godz. 13:30
  • Półfinały, finał
    godz. 22:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Eliminacje
    godz. 14:00
  • Ćwierćfinały
    godz. 20:00
  • Półfinały
    godz. 20:30
  • Repasaże
    godz. 01:00
  • Finał
    godz. 01:30
  • Runda 1.
    godz. 15:00
  • Runda 1.
    godz. 20:00
  • 1/4 finału
    godz. 15:00
  • 1/4 finału
    godz. 00:30
  • 1/2 finału
    godz. 00:30
  • 1/2 finału
    godz. 15:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 00:30
  • Runda 1.
    godz. 00:30
  • Runda 1.
    godz. 20:00
  • 1/4 finału
    godz. 15:00
  • 1/4 finału
    godz. 20:00
  • 1/2 finału
    godz. 20:00
  • 1/2 finału
    godz. 00:30
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 16:00
  • Finał
    godz. 00:30
  • Preeliminacje
    godz. 14:00
  • Runda 1.
    godz. 19:30
  • Runda 2.
    godz. 00:00
  • Runda 2.
    godz. 14:00
  • Runda 2.
    godz. 18:30
  • Runda 3.
    godz. 23:00
  • Runda 3.
    godz. 15:00
  • Runda 4.
    godz. 21:00
  • Runda 4.
    godz. 01:30
  • 1/4 finału
    godz. 15:00
  • 1/2 finału
    godz. 15:00
  • Finały
    godz. 01:30
  • Preeliminacje
    godz. 14:00
  • Runda 1.
    godz. 19:30
  • Runda 1.
    godz. 00:00
  • Runda 2.
    godz. 14:00
  • Runda 2.
    godz. 18:30
  • Runda 3.
    godz. 23:00
  • Runda 3.
    godz. 15:00
  • Runda 4.
    godz. 21:00
  • Runda 4.
    godz. 01:30
  • 1/4 finału
    godz. 21:00
  • 1/4 finału
    godz. 01:30
  • 1/2 finału
    godz. 15:00
  • Finały
    godz. 01:30
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 17:00
  • 1/2 finału
    godz. 17:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Finał
    godz. 17:00
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 15:45
  • 1/2 finału
    godz. 17:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Finał
    godz. 17:00
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 15:45
  • 1/2 finału
    godz. 15:45
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • Runda 3.
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 15:45
  • 1/2 finału
    godz. 17:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Finał
    godz. 19:00
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 1.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • Runda 2.
    godz. 15:45
  • Runda 3.
    godz. 15:45
  • 1/4 finału
    godz. 17:00
  • 1/2 finału
    godz. 17:00
  • Mecz o 3. miejsce
    godz. 17:00
  • Finał
    godz. 17:00
  • Finał
    1,5 km (pływanie) + 43 km (rower) + 10 km (bieg)
    godz. 16:00
  • Finał
    1,5 km (pływanie) + 43 km (rower) + 10 km (bieg)
    godz. 16:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 15:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalfikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 17:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 13:30
  • Runda eliminacyjna
    godz. 13:30
  • Repasaże
    godz. 17:45
  • o 3. miejsce
    godz. 17:45
  • Finał
    godz. 17:45
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • Runda kwalfikacyjna
    godz. 13:30
  • Runda eliminacyjna
    godz. 13:30
  • Repasaże
    godz. 17:45
  • o 3. miejsce
    godz. 17:45
  • Finał
    godz. 17:45
  • Runda kwalifikacyjna
    godz. 15:00
  • Runda eliminacyjna
    godz. 15:00
  • Repasaże
    godz. 21:00
  • o 3. miejsce
    godz. 21:00
  • Finał
    godz. 21:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • 5. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • 5. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • 5. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • 5. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • 5. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00
  • 1. dzień
    godz. 18:00
  • 2. dzień
    godz. 18:00
  • 3. dzień
    godz. 18:00
  • 4. dzień
    godz. 18:00
  • Wyścig medalowy
    godz. 18:00

Klasyfikacja medalowa

lp. kraj P
1 USA USA 46 37 38 121
2 Wielka Brytania Wielka Brytania 27 23 17 67
3 Chiny Chiny 26 18 26 70
4 Rosja Rosja 19 18 19 56
5 Niemcy Niemcy 17 10 15 42
6 Japonia Japonia 12 8 21 41
7 Francja Francja 10 18 14 42
8 Korea Południowa Korea Południowa 9 3 9