Słuchaj
Hubert Radzikowski
Marzena Chełminiak
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Marcin Wojciechowski
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska radzi kobietom po porodzie, jak wrócić do formy

31.05.2017 11:52

Niebawem dziecko Ani i Roberta Lewandowskich będzie miało miesiąc. Trenerka, która podczas ciąży cały czas utrzymywała dobrą formę i nie rezygnowała z ruchu, także po porodzie stara się ćwiczyć. Teraz radzi innym świeżo upieczonym mamom, jak dbać o siebie w kilka tygodni po porodzie.

Anna Lewandowska

fot. Instagram

Na Instagramie Anny Lewandowskiej już w kilka dni po porodzie pojawiać się zaczęły zdjęcia sugerujące, że trenerka wraca do ćwiczeń. Zdjęcia z sali treningowej czy w sportowej odzieży od razu wywoływały komentarze o tym, że powrót do aktywności fizycznej tak krótko po porodzie może kobiecie zaszkodzić. Pojawiały się też pytania o to, czy Lewandowska rodziła przez "cesarkę", czy "siłami natury". Ania w żaden sposób do niech się nie odniosła, ale pokazała teraz, że sama dobrze wie, czego w tej chwili jej trzeba. Postanowiła też innym świeżo upieczonym matkom doradzić, w jaki sposób najlepiej wracać do formy po porodzie.

"Poranny krótki trening. Powoli małymi krokami. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać ćwiczenia do swoich możliwości. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby, już wkrótce pokażę kilka ćwiczeń, które można wykonywać kiedy organizm całkowicie się zregeneruje po porodzie i kiedy lekarz wyrazi zgodę na aktywność fizyczną" - napisała, co spotkało się z dużym entuzjazmem pań. "Fantastycznie! Jak są siły i chęci to pozazdrościć ;) zresztą ciągnie do swojej pasji a córcia pozwala - więc czemu nie ;) szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!" - skomentowała jedna z czytelniczek.

RadioZET.pl/SA