Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Michał Korościel
Justyna Dżbik, Roman Osica
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Michała Wiśniewskiego ma 13 lat. Tak dziś wygląda Fabienne

04.07.2017 12:27

Fabienne Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiwego i Mandaryny, ma już 13 lat. Zainteresowanie rodziną wokalisty Ich Troje od kilku lat znacznie osłabło, więc kiedy Michał opublikował na Instagramie fotkę z najstarszą córką, wywołał spore zaskoczenie. Mała Fabienne bardzo się przez lata zmieniła. Tak dziś wygląda.

Fabienne Wiśniewska tak dziś wygląda córka Michała

fot. ons.pl

Córka Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej jest już nastolatką. 13-letnia Fabienne pojawiła się kilka miesięcy temu w telewizji, gdzie razem ze swoją mamą gościła w programie śniadaniowym, ale od tamtej pory sporo zmieniło się w jej wyglądzie. Widać to na najnowszej fotce Michała. Wokalista pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z córką. Dziewczyna zmieniła fryzurę i zdecydowała się na warkoczyki zaplecione na całej głowie. Dotąd nosiła proste, gładkie włosy.

Tak dziś wygląda:

Fabienne Wiśniewska urodziła się w 2003 roku i jest drugim dzieckiem Michała i Marty (mają też syna Xaviera). Nastolatka zupełnie jak jej mama interesuje się tańcem i niedawno uczestniczyła konkursie grup tanecznych w Wałbrzychu. Od niedawna dzieli się tym, co się u niej dzieje na Instagramie.

Do kogo jest bardziej podobna - do Michała czy Marty?

RadioZET.pl/SA