Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cristiano Ronaldo planuje ślub?

25.01.2017 11:11

Cristiano Ronaldo chce się ustatkować i wziąć ślub. Takimi informacjami podzielili się dziennikarze portugalskiego tabloidu „Correio da Manha". Ponoć król strzelców ubiegłoroczonej edycji Ligi Mistrzów chce poślubić swoją obecną partnerkę Georginę Rodriguez.  

Cristiano Ronaldo planuje ślub?

– Ronaldo po zaledwie czterech miesiącach związku myśli o wspólnym dziecku z Georginą Rodriguez. Para bardzo poważnie rozważa także ślub, ale nie wcześniej niż w 2018 roku – czytamy w portugalskim tabloidzie.

Ronaldo na randce z nową dziewczyną. Założył perukę

Według doniesień mediów, Georgina bardzo spodobała się wszystkim bliskim piłkarza. Cristianio Jr uwielbia spędzać z nią czas, a mama piłkarza Realu Madryt, która nigdy nie darzyła sympatią wybranek syna, także polubiła piękną modelkę. 

Przypomnijmy, że Ronaldo i Rodriguez po raz pierwszy razem widziani byli pod koniec listopada zeszłego roku, gdy wybrali się na wycieczkę do Disneylandu pod Paryżem. Potem można było ich oglądać na meczu Realu i w trakcie gali FIFA, gdzie piłkarz odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza 2016 roku.

Czy rzeczywiście Cristiano Ronaldo zdecyduje się oświadczyć portugalskiej modelce? O wszystkich szczegółach będziemy na pewno informować na bieżąco. Jeśli wierzyć doniesieniom portugalskich mediów, w następnym roku może czekać nas iście królewski ślub.

RadioZET.pl/SI