Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Curvy Supermodel: castingi do programu trwają

Pilne
30.01.2017 15:12

Trwają zgłoszenia i castingi do pierwszego polskiego show o modelkach plus size - "Curvy Supermodel". Nowy program Polsatu na antenie już wiosną. Jak zgłosić się do udziału w tym show?

Curvy Supermodel: castingi do programu trwają

fot. Curvy Supermodel

Celem polskiej wersji "Curvy Supermodel" jest wyłonienie najlepszej modelki w rozmiarze XL. Uczestniczki programu wykonywać będą przeróżne zadania: aktorskie, sportowe czy taneczne. Będzie też próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. To, w jaki sposób wypadną w poszczególnych zadaniach, będzie decydować o tym czy przejdą, czy nie. Nie zabraknie też takich zadań, w których uczestniczkom przyjedzie zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłościW programie początkującym modelkom pomagać będą jurorzy, którzy odgrywać będą jednocześnie kilka ról: będą prowadzącymi, członkami jury oraz ekspertami i mentorami uczestniczek. W kolejnych odcinkach występować będą także goście - eksperci z danych dziedzin, związanych z tematem danego odcinka. Cały program liczył będzie 10 części.

"Curvy Supermodel": zgłoszenia

Zgłoszenia do udziału w programie nadal trwają. Zgłaszać się można mailowo (modelka@rochstar.pl), a do castingu zapraszane są kobiety noszące rozmiar co najmniej 42, o wzroście minimum 170 cm i mieszczące się w przedziale wiekowym od 18 do 28 lat. "Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru" - głosi hasło programu.

Czy "Curvy Supermodel" w Polsacie stanie się hitem takim jak "Top Model" emitowany w telewizji TVN?

RadioZET.pl/SA