Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Herbuś na egzotycznych wakacjach. Niesamowite zdjęcia

30.01.2017 08:08

Edyta Herbuś uwielbia podróżować i gdy tylko nadarza się okazja, zwiedza najdalsze zakątki świata. Tym razem zjawiskowa celebrytka wyruszyła w podróż po Ameryce Środkowej. 

Edyta Herbuś na egzotycznych wakacjach. Niesamowite zdjęcia

fot. Edyta Herbuś na wakacjach

Niskie temperatury, nieprzyjemna aura i nieciekawy widok za oknem to doskonały pretekst dla gwiazd, by spakować walizki i wyruszyć na upragniony urlop. Ramówki telewizyjne ruszają dopiero za miesiąc, celebryci mają więc teraz trochę więcej czasu dla siebie, dlatego zawsze chętne wyjeżdżają na wakacje w grudniu, styczniu i na początku lutego.

Z tej możliwości skorzystała Edyta Herbuś, która wiele razy opowiadała w wywiadach o tym, że podróże są sensem jej życia. Tym razem piękna tancerka i aktorka wybrała się razem z przyjaciółmi do Hondurasu i Gwatemali. Zdjęciami z egzotycznej podróży pochwaliła się oczywiście w sieci.

– Święte jezioro Atitlan, a za nim wulkany... nadal nie mogę uwierzyć, ze tu jestem... jeszcze kilka dni temu pokazywałam tacie zdjęcia tego niezwykłego miejsca w internecie... a teraz zanurkuję w nim i poczuję tę moc! totalna energia przeplatających się żywiołów – napisała pod jednym ze zdjęć gwiazda „Klanu”.

Nie da się ukryć, że widoki zapierają dech w piersiach. Zresztą zobaczcie sami.

 

RadioZET.pl/SI