Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Herbuś rozebrała się dla Playboya. Tak wygląda okładka [ZDJĘCIA]

19.05.2017 13:46

Edyta Herbuś wzięła udział w sesji dla magazynu Playboy. Jaka jest sesja z jej udziałem? Oto okładka i kilka zdjęć.

Edyta Herbuś Playboy fot. Instagram

Edyta Herbuś jest kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu. W czerwcowym numerze magazynu znajdują się "zmysłowe i niewinne, a z drugiej strony odważne i przekorne" zdjęcia aktorki. Jak informują pomysłodawcy sesji, od lat zapraszali Edytę do współpracy. "Cieszymy się, że w końcu udało nam się ją namówić. Efekt przerósł nasze oczekiwania" - reklamują na stronie internetowej Playboya. Jesteście ciekawi? Zobaczcie okładkę!

97654

Kilka zapowiedzi sesji ukazało się już wcześniej na Instagramie Edyty.

Aktorka i tancerka na Instagramie zamieściła także fragment rozmowy, w której zdradza, dlaczego zdecydowała się na tę rozbieraną sesję.

"Playboy się zmienia, więc ja zmieniam zdanie. Postanowiłam zabawić się playboyową konwencją w moim własnym stylu - naturalnie i kobieco, w obiektywie innej kobiety. Nie zgadzam się z założeniem, że mężczyźni chcą widzieć nas jednowymiarowo, według stereotypów.Ta sesja jest portretem kobiety, która lubi i akceptuje siebie prawdziwą, bez blichtru, botoksu i plastiku. Wygląda pięknie, bo lubi swoje ciało i pozostaje w zgodzie ze sobą. Z radością dzielę się swoją wizją kobiecości" - napisała.

Jak Wam się podoba jej wizja?

RadioZET.pl/SA

Oceń