Słuchaj
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Konrad Piasecki
Tomek Florkiewicz, Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Filip Chajzer będzie miał nowy program w telewizji

26.01.2017 11:51

Filip Chajzer tym razem postanowił przyjrzeć się kobiecej naturze. Nowy program prezentera będzie można oglądać już wiosną!

Filip Chajzer będzie miał nowy program w telewizji

Filip Chajzer: nowy program „Instrukcja kobiety"

„Instrukcja obsługi kobiety" to jedna z wiosennych nowości ramówki TVN Style. Program, który poprowadzi Filip Chajzer, będzie można oglądać już w marcu.

Zrozumieć kobietę – każdy mężczyzna wie, że to prawdziwe wyzwanie. Podjął je Filip Chajzer. W każdym odcinku programu „Instrukcja obsługi kobiety" na antenie TVN Style zajmie się jednym z ważnych aspektów damskiego życia. Na początek zapyta spotkanych na ulicy mężczyzn, co sądzą na wybrany temat. W ten sposób sprawdzi, co mężczyźni tak naprawdę wiedzą o kobietach.

– Program „Instrukcja obsługi kobiety” w swoim założeniu ma być przekorny i dowcipny. Filip Chajzer nie jest poważnym panem w garniturze, tylko wesołym wariatem, który pasuje do takiego formatu. On próbuje dowiedzieć się od mężczyzn, jaka jest ich wiedza na temat kobiet. Chcemy te dwa punkty widzenia zderzyć ze sobą – wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Jak czytamy dalej, w każdym odcinku „Instrukcji” Filip Chajzer przyjrzy się kwestiom takim jak np. tajniki kobiecego makijażu i „wiecznego odchudzania” oraz sprawdzi, jak kupić bieliznę swojej wybrance, a także, jak odróżnić piersi naturalne od sztucznych.

Myślicie, że sympatycznemu dziennikarzowi uda się zrozumieć naturę kobiet?

RadioZET.pl/SI